Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pár hónapja elkezdtem itthon...

Pár hónapja elkezdtem itthon súlyzós edzéseket végezni, figyelek a táplálkozásomra is. Hogyan tudnám szélesíteni avállamat, milyen gyakorlatokkal?

Figyelt kérdés
Sajnos a csípőm szélesebb,ezért még keskenyebbnek hat a vállam,ezt szeretném ellensúlyozni úgy,hogy erősíteném a vállamat meg persze mindenre edzek,de ugye ehhez tömeget kéne növelnem,amit nem is bánnék,csak persze egyből ahasamra kezd el felkúszni először,ha meg szálkásító étrendet követek akkor igaz,hogy lemegy a hasam,de viszont nem is igen izmosodom. mit tanácsoltok? írnátok nekem egy edzéstervet,melyik nap milyen izomcsoportra lenne célszerű edzeni?
2013. okt. 27. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Tömegnövelni pedig kell, enélkül nem fogsz izmosodni. Ha könnyen zsírosodsz, odafigyelsz a ch-ra, meg a melléevésre, ennyi.


Ha neked nem volt meg a kezdő edzésterv, de már több hónapja súlyzósóol, akkor keress egy osztott súlyzósat a builder-ről, vagy fusd át ezt, én ezt szoktam példának mutatni: [link]


Végezd a megadott gyakorlatokat, sorozat- és ismétlésszámokat mindenre, így vállra is. Kipróbálhatsz más gyakorlatokat is, és aszerint, hogy melyik válik be jobban, variálhatod.


Viszont ha otthon nincs egy értelmes méretű súlyzód, akkor vagy venned kell, vagy el kell járnod terembe.

2013. okt. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szálkásító diátvál nem leszel izmosabb, ahhoz előbb tömegnövelő étrend kellene.

A bodybuilder.hu-n találsz edzésterveket, válassz egy 3 vagy 4 napos osztott edzést, ha már pár hónapja csinálod. De kezdőknek 3 napos teljes testes edzésterv kellene 2 hónapig.

2013. okt. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Igazából mindenhol erősödtem valamenyit,de a vállam az le van maradva,súlyzók vannak itthon,tudom is váltogatni a súlyokat az nem probléma.
2013. okt. 27. 11:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!