Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » LÁnyok szerintetek az ekkora...

LÁnyok szerintetek az ekkora testépitők jól néznek ki?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 18. 09:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
43%
Aki leoltja annak fogalma sincs megkora munka van ezek mögött , a sok hájas tv elött rohadó nép azzal nyugtatja magát ő is igy nézne ki ha benyomkodná az koksz szurikat hát gratulálni tudok.Ugyis csak a féltékenység szól belőlük.Meg hogy a szteroidtól 50 évesen meghalnak mert aztán a minden másnapi részegség meg a napi 2 doboz cigi,party drogok meg minden lofasz az nem káros mert mindenki csinálja -.-
2010. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:

Ehhh.


De tessék, itt egy lista: KLINIKAI ÉRTELEMBEN zavart szenvedett testi/lelki/társas/stb. működés + MEGVONÁSI tünetek akadályoztatáskor + TOLERANCIA: az elvonási tünetek elkerüléséhez egyre többet kell edzenie, hogy jól érezze magát + HANGULATMÓDOSÍTÓ hatás: megszökni a mindennapi gondok elől + SÓVÁRGÁS + visszaesés: próbál gátat vetni, de nem sikerül + a személy tudja, hogy az életét érő ártalmakért az edzés a felelős (jó, ezt eltoltam a korábbi kommentekben, túláltalánosítottam, elnézést) + más mentális zavarral nem magyarázható (lásd. nem más tünete)


Ez a testedzésfüggőség képlete (az előző kommentben túlléptem az izomdiszmorfián).

Na most. Ezek (vagyis minden + jellel elválasztott szakasz) EGSZERRE. Miért ragadtok ki egyet-egyet mindig, és miért szapuljátok? Pont te voltál az, aki különbséget tett a szerek fizikai és pszichés függőséget okozó hatása között egy korábbi kérdésnél. Ezek az ismérvek a szerfüggés ismérveinek analógjai. Hogy van az, hogy azokat elfogadod, ezeket nem? Tök ugyanaz, csak az egyik részben fizikai és pszichikai, ez pedig inkább pszichikai.

És ha valaki megint kiragad egyet-egyet, és szapulja tovább, háát. Tanuljon meg szöveget értelmezni, az alap matematikai jelek jelentését, vagy nézzen utána az alábbi fogalmaknak: KLINIKAILAG JELENTŐS, EGYSZERRE.

Soha nem mondtam, hogy ti, vagy az összes sportoló függő. Ha igen, mutassatok rá a szövegben!


Ami pedig a társadalmat érinti. Nem kell megfelelni senkinek! sose mondtam... Azt mondtam, hogy klinikai szinten károsodik a mindennapi működés. Oké, más szavakkal, de olvassatok vissza. Az senkit nem érdekel, hogy kit hanyagol el a zavarban szenvedő fél. Csak azt, akit elhanyagol, és azt aki aggódik a zavarban szenvedő félért vagy az elhanyagoltért, ami az esetek nagy részében ugyanaz a személy. Eredmény: az ember izolálódik. És ez már klasszisokkal más, mint amit te a versenyzői életformával példának hozol fel. Ha ez neki jó, hát az ő baja, de ha a család SZENVED (elfogadná, ha már nem lenne annyira a komoly. Szerintetek más zavaroknál miért magányosodik el az ember, he? HA TUDNÁ, elfogadná a környezet.), akkor már nem csak az övé, ill. az ővé lesz, ha ott hagyják! Minden más, amit írtam, annak a logikának a szemléltetése, hogy nem csak úgy kimondanak valamit, és születik egy új betegség. F*szt.


Amit mondtam, az volt, hogy ritka, hogy minden EGYSZERRE teljesüljön. Sosem mondtam, hogy minden versenyzővel baj van, sőt azt mondtam, hogy az élsport már más tészta.


Kérlek, ha még nem tiszta vmi, azt mondd el, mi nem az, mert nincs kedvem még egy wall of text-hez. És ne vedd személyeskedésnek, mert nem az, csak van egy olyan érzésem, hogy nem is akarjátok megérteni, amit írok.

2010. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:

persze hogy nem értem mert még nem találkoztam ilyen esettel.Nem láttam még olyat aki a "konditeremben él".Csak olyat aki szeret edzeni.Aztán írhatsz meg másolhatsz akármilyen tököm klinikai baromságot.1-1 kiragadott esetből hülyeség konkrét betegséget elképzelni.Még az alkoholistáknak sem szűnik meg a teljes szociális hátterük.Nem egyedül isznak.A drogfüggők sem egyedül lövik magukat.Ha létezne az a szint amit itt sulykolsz akkor is hülyeség hogy egyedül marad az ember.


Ha lehet a saját szavaiddal írd le a dolgok törzsmagyar nyelven mert nem vagyok hülye de ebből akkor sem tudom a lényeget kihámozni és lehet teljesen másra válaszolok mint amire kéne

2010. aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim válasza:

Az, hogy valakinek ez nem tetszik, attól még van fogalma arról, hogy mennyi munka van mögötte!

Ti a saját orrotokig nem láttok!

Azért, mert nagy munka, meg kitartás, attól kötelező, hogy be is jöjjön??? Ez az ész, mit mondjak...Én meg tele szeretném varratni magam, mégsem fogom elvárni az emberektől, hogy tetszem Nekik!!!

Az ilyeneknek úgysem lehet beszélni, mert hiúak és önbizalomhiányosak.

Akik

2010. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:

Úgy látszik ez meddő vita. Elhisszük, hogy létezik izomdiszmorfia, de őszintán szólva szerintem ez itt senkit nem érdekel...

Felfogjuk, hogy vannak akiknek nem jönnek be a testépítők, ezzel semmi probléma, de senki nem hallja szívesen, hogy leundorítózzák, meg leagyatlanozzák. Senkinek nem esik jól, ha valamit, amin nagyon sokat dolgozik, és amire büszke, mások szarba sem néznek. Mert azért ismerjük be, a testépítéshez egyértelműen pejoratív értékítélet párosul a közvéleményben, amit egyszerűen lehetetlen megváltoztatni. Összegezve, ha valakinek nem tetszik, szíve joga, de ezt gúnyos, bicskanyitogató megjegyzések nélkül is lehet közvetíteni.

2010. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt írtam le de nem fogja fel...
2010. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:

Hali!


Jah oké, ha azt mondod, nem érdekel, akkor nem írok ilyesmiket, mert akkor tényleg nincs értelme.

A szint, amit írtam, létezik, de mint mondtam, ritka. A klinikai cucc nem baromság (ahogy te a testépítők körüli sztereotípiára kapod fel a vizet, én az ilyen megjegyzésekre), a kutatásokhoz több száz fős mintákat használnak több országban is, évről évre fonmítva vagy kritizálva az elődök munkáját. Ha valaki egy-egy esetből akarna általánosítani, biztosíthatlak, szétcincálnák.

Mondjuk úgy, a társas támogatás (pl. ha bajban vagy, szomorú vagy, stb.) amit a közeli kapcsolataidtól kaphatsz, nagyon különbözik attól, amit leírtál. Itt olyan emberektől szigetelődsz el, akiktől a zavar nélkül nem távolodnál el (pl. család), eszedbe se jutna.

Amit az emberi nyelvről mondtál, totál igaz. Elnézést érte.

Egészében véve, itt nincs értelme arról vitatkozni, hogy létezik-e a probléma, vagy sem. Arról vitatkoznak eleget a megfelelő helyen, a megfelelő módon. A pszichológiai fogalmak túláltalánosítása gyakori, bizonyos szinten érthető, de ha rossz helyen vagyunk rossz időben, akkor ez történik, mint a mi kis párbeszédünk. Sokat játszok számítógépen, így a computerjáték függőséggel kapcsolatban ugyanúgy felkapom a vizet, mint ti, ha túláltalánosítják. Annak is van olyan oldala, amibe csak az lát bele, aki csinálja. Nem a testépítéssel van a bajom, hanem avval, hogy mindig arra hallgat az ember, aki hangosabban kiabál, ami különösen irritál.


Nah, kiszálltam, vigyázz az idegeidre, sok a troll errefelé :)

2010. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:

Nem olyan könnyű engem felmérgelni nem kell féltened.Nem kaptam fel a vizet csak kíváncsi vagyok.

Jó akkor aláírom hogy lehetnek ilyen esetek de akkor megint csak az jön i hogy mert 1 testépítőnél jön elő egyből külön betegséget kell kitalálni.Szenvedélybeteg és kész.Mert amit írsz az szenvedélybetegség.

Ezekkel meg a szteroid témával is csak annyi a bajom hogy a testépítéssel azonosítják.Az izomökörség szerintem NEM létezik.Amit te írtál 1 szenvedélybetegség szteroid meg mindenhol van.

Ez 1 sima lejáratás mert ha annyit mondanak hogy szenvedélybeteg és nem 1 hangzatos mentális betegséget találnak ki neki akkor nem rettentik el az embereket a testépítéstől.Létezhet amit írtál de ha 1 embernél kialakul az hogy az edzések köré épül az élete akkor szerintem az bármibe kezd ugyan így fog járni.


Ez ugyan olyan általánosítás hogy ha füvezel néha akkor a végén heroinos leszel.Vagy ha beb*szol minden hétvégén alkesz leszel.Csak elrettentés.1 létező betegséget máshogy hívnak hogy ezzel érjenek el elrettentő hatást

2010. aug. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
Végigolvasva az egészet: mintha szófosó öregasszonyok téli estéken összejönnének egy nyugdíjasházban. Nem is hiszem, hogy a hsz-ek többségét férfiember írta, mivel férfi nem tud ennyit feleslegesen karattyolni és veszekedni. Igazi, eredméyes testépítő ember nem csacsog erről ennyit, hanem végzi a dolgát és izmosodik. Persze az agyra gyúrás sem egyszerú, a Shaolin papok tudnának ebben hasznos tanácsokat adni a pózereknek. (Egyébként - emlékeztetőül - a kérdés nagyon egyszerű volt: ... jól néznek-e ki az ekkora testépítők?"
2010. aug. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:

Itt azzal volt a probléma, hogy jött pár zsírdisznó meg egy pár 12-13 éves kis tinip*csa és leundorítózták. Aztán jöttek az izomdiszmiaf4szom meg az adonisz komplexusosok pont olyan kockafejű emberek akik még azt se tudják, hogy kell egy francia rudat megfogni. A legtöbben elfelejtik, hogy ez egy sport. Ennyi erővel őt is le lehetne undorítózni mert kimagasló a teljesítménye:

[link]

De ezt ki teszi meg? Senki...

2010. aug. 25. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!