Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » LÁnyok szerintetek az ekkora...

LÁnyok szerintetek az ekkora testépitők jól néznek ki?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 18. 09:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
53%
Undorító. Egy fiú legyen izmos, de ez túlzás, és nem is természetes.
2010. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
39%

Már egyszer leírtam gy másik hasonló kérdéshez de most visszamásolom:



h4xOr válasza:


Akkor 1 kis csemege aztán lehet jelenteni a moderátornak


1.Nem értem hogy tizenéves szűzk*rvák akik a lenyalt hajú b*zigyerekekre buknak mi jogon kritizálnak élsportolókat


2.Ha nem tetszik ne nézd de nem kell pofázni


3.Nincs agyuk?Ehhez a sporthoz kb 5x annyi intelligencia kell mint amennyi 10 nőnek van együttvéve.Hogy miért?Mert ők nem a kib*szott nők lapjából nézik hogy hogyan kell szarul diétázni.Nem a Norbitól tudják meg hogyan kell egészségesen enni és nem a Rubint Rékától néznek edzéstervet hanem hosszú évek/évtizedek alatt alakítják ezt ki.


4.Megint a kox.Nem tudom hogy mitől jobbak a focisták akik a pályán esnek össze az ephedrintől vagy az atléták akik szintén esetleg a F1es pilóták akik tele vannak küldve koncentráció fokozókkal.Testépítő még nem nagyon halt meg ilyen körülmények között.Érdekes.Lehet azért mert ők tudják is használni ezeket a szereket?


5.Nem tudom melyik hozzászóló titulálta drogoknak a szteroidokat de szerintem ha valaki e két dolog között nem tudja a különbséget az nyugodtan elbújhat 1 sötét falú gumiszobába és leélheti ott a hátralévő életét


6.A honlapot testépítők is olvassák(kezdők és haladók egyaránt) és ezáltal ez a kérdés erősen provokatív.Én sem indítok olyan kérdést hogy miért büdös r*banc az összes nő? Vagy miért nem lövi fejbe magát az összes 60kilós gyíkgilaszta lenyalthajú köcsög.


7.Szopkodnátok ti a Ronnie Coleman f*szát a pénzéért ha lenne rá lehetőségetek


8.Hogy a kérdésre is mennyen a válasz:Amikor komolyabb fizikumom volt a sérülésem előtt és most is általában modell barátnőim voltak.És nem abból az unintelligens plázar*banc fajtából amiből ti származtok.Akiknek az a legnagyobb gondja az életben hogy a discoban kit sz*pjanak le 1 felesért vagy hogy milyen színűre fessék ki a körmüket.



És végezetül írom újra:ha nem tetszik nem kell nézni,véleményt is lehet írni de nem mind1 milyen stílusban, de úgy érzem hogy ti nem tettetek le feleannyit sem az asztalra mint azok akiket itt szapultok



Mostani:

Amelyik az izomdiszmorfiás f*szságot linkelte ajánlom hogy a linkelt zagyvaság alatt olvasgassa el bunny hozzászólásait

2010. aug. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy baromság az egész. Mindenki legyen olyan amilyen akar illetve próbáljon. Úgyis lesz olyan lány akinek tetszel és lesz olyan is akinek nem. Nem tetszhetsz az összes lánynak egyszerre.
2010. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
51%

Kedves előző írja:

"És végezetül írom újra:ha nem tetszik nem kell nézni,véleményt is lehet írni de nem mind1 milyen stílusban,"

Bizony-bizony: a stílus maga az ember. Mint az a bemásolt hozzászólásaidból is kiderül...

2010. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
50%
gusztustalan hozzászólásokra gusztustalan válasz
2010. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
51%

Basszus amúgy mennyire össze lehet kapni egy ilyen kula kérdésen...

Valahol ismét haxor véleményét osztom. *bólogat, bólogat*

Ezt amúgy sohasem értettem, miért kell lenézni más céljait. Főleg, ha egy FÉRFI FÉRFIAS célokat tűz ki magának. Még ha azt akarta volna mondani, hogy egy 40kg törpe akarna lenni. De igenis Jay Cutler nagy ember, nagy FÉRFI sokkal NAGYOBB mint a kis hajszemű EMOSOK! Aki nem szeretne rá hasonlítani az hazudik, vagy b*zi.

2010. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
54%
sztem undorító:S
2010. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem jó =)
2010. aug. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
67%
Én például viszolygom a lenyalt hajú, meleg hangú, lányos fiúcskáktól. A férfi jó, ha férfias, szőrös, izmos, de szerintem ez túlzás. Egy bármelyik vízilabdázó vagy kajakos, kenus jobban néz ki számomra.
2010. aug. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
62%

Van átmenet emos, és egy ilyen kigyúrt figura között. Na, a legtöbb nőnek, köztük nekem is olyan kell/van.

Ez nem sértő vélemény szerintem, de úgyis kiakadtok rajta...

20/L

2010. aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!