Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » LÁnyok szerintetek az ekkora...

LÁnyok szerintetek az ekkora testépitők jól néznek ki?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 18. 09:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
93%
h4xOr ne haragudj de te olyan hülye vagy... megkérdezték a véleményüket ők meg leírták. Nem kell minden kérdésnél játszani a megváltót
2010. aug. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
0%
már ne haragudj de te olyan hülye vagy.Leírtam a véleményemet
2010. aug. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
54%
Elég undorító, hogy valakit a véleménye miatt pontoznak le. A lányok többsége nem bukik az ilyen Songokukra. Nem ettől válnak férfiassá, és ha valakinek ez nem tetszik, azt nem kéne lepontozni. Szerintem is undorító. Vannak bizonyos határok az átlagízlésen belül. És ez már túl van rajta.
2010. aug. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
72%

Kedves h4xOr!


Tudod az a vicces, hogy csak szteroiddal tudjátok magatokat ekkorára puffasztani, naturál módon nem.

Vajon miért?

Mert természetellenes...


És vajon miért nem tetszik a nőknek?

Mert természetellenes.


Mint ahogy a legtöbb férfinak sem tetszik az agyonszőkített,agyonszilikonozott, túlsminkelt barbie baba...

Persze van akiknek bejön, de a legtöbb barátnő-feleség azért nem ilyen ugye?!


És ne mondd nekem, hogy a csirkemellrizs+ tömegnövelő shake "diétá"-hoz, vagy inkább életmódhoz olyan hú de nagy ész kell.

Max. pénz, hogy a napi 2kg csirkemelledet megedd.


De gondolom Te szabadtartású, hormonmentes csirkét vásárolsz, mert okosnak tartod magad, tehát gondolom az egészségedre is vigyázol azért.


Na mindegy, szóval:

nem a női közönséget kell szapulni, azért mert visszataszítónak találja az ilyen mértékű testépítést. Ez a biológiánk része, egy egészségesen szép deltás férfitest előbb indítja be a nőket, mint az izzadó, eltorzult arcú izomkolosszusok...



1 csaj, aki szintén edz, de egészségesen kereteken belül...

2010. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
21%
Akkor elkezdheted az összes élsportolót szidni mert az összes szteroidozik.És olvasd át újra a hozzászólásomat mert megint nem jut el teljesen a leépült agyakig hogy mit írtam
2010. aug. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
100%
h4xOr nyugodj már meg.... senki más nem kezdett el pattogni csak te... mindenki le tudta eddig írni a véleményét.... menj el futni vagy valami... nem muszáj egész nap itthon ülnöd és minden kérdésre válaszolni
2010. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
17%

Igen, pont ezt akartam írni, hogy kb. minden élsportoló használ doppingszereket, úgyhogy erről ennyit!

Egy dolog, hogy nem tetszik nektek, de kevésbé kompromittáló módon is ki lehet fejezni a véleményeteket, nem leundorítózni!

De mindegy is, azért ha olyan egyszerű lenne diétázni, meg izmokat építeni, biztos nem lenne ennyi idióta kérdés a fogyókúrák/sport témakörökben, és nem lenne ennyi dagadt löttyedt koca! F@sza genetikával meg könnyű, kedves utolsó előtti, úgyhogy örülj neki!

Egy szintén edző lány

2010. aug. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
*utolsó előtti=10:49-es
2010. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
0%

ma 11:50


Látom te az okosabbak közé tartozol és megértetted a mondandóm lényegét és a felháborodásomat

2010. aug. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
0%
De elárulok 1 másik dolgot.Most rohadtul nem vagyok nagy darab.Még izmos is csak mérsékelten.De amikor 100kilós voltam tudod mi különböztetett meg az átlag emberektől?Nem nem az hogy izomagyú hülye voltam.Az hogy nagyobbak voltak az izmaim és pont.Nem voltam agresszívabb,hülyébb büdösebb f*szomtudjamibb.Csak nagyobb
2010. aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!