Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy a legérdemesebb a fekvőtá...

Hogy a legérdemesebb a fekvőtámaszt csinálni?

Figyelt kérdés
én úgy szoktam, hogy kicsit előre hajtom a fejem és lemegyek addig ameddig a mellem le nem ér. a kezem válszélességben van. lassu és közepes tempoval szoktam csinálni. de nem érzek javulást vagy erősödést.:S és ha gyorsan sokat akarok, akk meg nagyon hamar kifáradok.
2010. aug. 18. 05:43
 1/6 anonim válasza:
A falra támaszkodva.Úgy nem fáradsz el.
2010. aug. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösz...-.-" vmi értelmesebb válasz nincs?
2010. aug. 18. 11:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem az számít, hogy meddig mész le, hanem az, hogy mennyire feszited meg az egész tested. 10ből 9 szarul csinálja. erősödni a fekvőtől nem fogsz, nem elég intenzív hozzá. Többet tudsz csinálni, egy idő után.


"ha gyorsan sokat akarok, akk meg nagyon hamar kifáradok" mégjóhogy, vazz ezér kell edzeni, ha em fáradsz ki nem is fejlődsz.


Erősödni egykezes, egykezes-egylábas fekvőtámasztól lehet. de amíg nem megy 2 perc alatt 100 fekvő, addig nem próbálkoznék ezekkel...


http://www.youtube.com/watch?v=b3oJSFYNRv0&feature=related

2010. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=7shaeUf0Pv8&feature=related


még1 vidi. ja és olvasd el a meztelen harcos c könyvet. az eszköznélküli erőedzésről szól.

2010. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
11:58 kösz naon hasznos válaszok :)
2010. aug. 18. 20:37
 6/6 A kérdező kommentje:

"ha gyorsan sokat akarok, akk meg nagyon hamar kifáradok"

én ezt arra értettem, hogy itt nem az edzésre re meek, hanem arra hogy minnél többet csináljak. hogy mennyit bírok.

2010. aug. 18. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!