Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igaz az hogy ha tojás után...

Igaz az hogy ha tojás után több fekvötámaszt tudsz csinálni?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat !
2011. szept. 11. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kérdezz meg egy tyúkot!
2011. szept. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
A tojás fehérjétől maximum. És ezt állítólag nyersen érdemes elfogyasztani mert úgy jobban fog hatni, tudom hogy nagyon pocsék így de jobb lesz ezt inkább azok használják akik folyamatosan edzik fejlesztik magukat.
2011. szept. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem igaz.

A tojásban található fehérje az izomfejlődést segíti elő, az, hogy fekvőtámaszozás előtt megeszel 5 tojást az nem fog segíteni semmit az akkori teljesítményedben.

Az pedig a média által kreált legnagyobb baromság, hogy a tojást nyersen kell enni... nem vagy te Rocky. Semmi jelentősége nincs, hogy, hogy eszed, amíg tisztán eszed.

2011. szept. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tojás fehérje lé a legjobb. 1 mert nincs benne a sárgája ami tele van zsírral. 2. mert főzés-sütés nem hat pozitívan a tojásra, DE annyit nem ér hogy nyersen egye valaki a tojást, mert abból jó kis betegségek lehetnek. Szóval igyál tojásfehérjelét, amitől úgy nagyobb lesz a fehérjebeviteled, jobban fejlődik az izom ( természetesen ha ch val társul a fehérje ) és így erősebb leszel -> jobban megy a fekvőzés.
2011. szept. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
és leírja hogy normális válaszokat...
2011. szept. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

BASSZÁ.TOK MEG LOL! :D

cső Nyuszi :)


Kérdező, csak normálisan. ha, magyarul tudsz, mi ez a kérdés hogy ha? :D kész, én nem tudom ezt utánozni sem xD


azt ne, hogy a legnagyobb komolysággal leírják, hogy a tojásra a hőkezelés nincs pozitív hatással, meg hogy csak a fehérjét, nyersen LOLLLOLOL


az bas.zod, hogy nyersen alig szívódik fel belőle fehérje, a lámákat érdekli csak, ugye? (alpakka és láma ezért nem eszik nyers tojást. meg az unikornisok sem amúgy)


oh Jashin, miéééért?!

2011. szept. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
szia :) én most írtam egy 5 oldalas magyar esszét, és meg vagyok halva, nem is figyeltem az "igaz az hogy ha tojás után"-ra :D
2011. szept. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

jáááhháhájjj... 5 oldalas SZÉ :S

és miket kell majd nekem írnom, így 3. évben egyetemen..? :/ ///////////

2011. szept. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 °:Amigo:° ***** válasza:

Félreértitek!

Tojás után igen is több fekvőtámasz megy....

(bár én nem tojás-nak hívom, csak símán szarás-nak)

Szóval ha tojsz, ugye "megkönnyebbülsz" bátrabban mersz erőlködni is, így nyilván több fog menni.

Hajrá!

2011. szept. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amigo.. O_O

már megint igazad van! köszönjük! :D

2011. szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!