Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A stanozolol-t milyen kúrában...

Balazs00xx kérdése:

A stanozolol-t milyen kúrában érdemes letolni?

Figyelt kérdés

sajnálatosan nincs rá emberem aki szállítsa nekem, mert aki(k) voltak kitelepültek külföldre , a lényeg az hogy ezt a steroidot milyen kúrban toljam?

19 éves vagyok fiú nyilván, 105 kg 187 cm

másfél éve edzek , jó nak mondható súlyokkal és Szabályos gyakorlatokat csinálok !


hányasával szedjem ?

és miből tudom nagyjából " " biztosra hogy eredeti szert veszek.


2010. aug. 17. 18:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
bizony para:D ezért nem jut eszembe szurizni, ki tudja mit tolsz be magadnak... ha nem vizsáltatod ki laborba meg nem mondod mi az amit magadba szúrsz:\
2010. aug. 17. 22:25
 12/19 anonim ***** válasza:
Annyira nem para.Pl.:kitalálod hogy szuszta kúrát akarsz csinálni.Veszel 1 ampullát bebököd.Ha gyullad akkor eredeti.Ha nem akkor enantat vagy valami olajban oldott pancsolt szar.Ritkán van ebből komolyabb baj.Általában csak simán nem hatnak
2010. aug. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

tehát ha begyullad akkor eredeti? amúgy meg még életembe nem koxoltam se tabi se szuri, szuris kúrán rég óta gondolkozok de nem tudom mik a hátrányai és mennyibe kerül egy teljes kúra

az biztos hogy ha megjön a fizetés egy stana kúrát letolok 200 szemes bár még embert kell rá keresnem aki hozza ugye

2010. aug. 18. 15:26
 14/19 A kérdező kommentje:

melyiket kéne vennem?

STANZOL (WINSTROL) 5 MG 200 DB 9000- SB.LAB.THAI

STANOZOLOL 10 MG 100 DB 10.000-GENESIS

2010. aug. 18. 15:27
 15/19 anonim ***** válasza:
winstrollal kapcsolatban azt hallottam hogy olajos formában kezdték el gyártani
2010. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Danabolt érdemes szednem a stana mellé?
2010. aug. 18. 18:34
 17/19 anonim ***** válasza:

Mivel tabisat veszel az bántja 1 picit a májat ezért érdemes a 10mg-osat venni mert abból nem szedsz be annyit.


Danabolt érdemes bizony mellé szedni mert 1 jó étkezéssel és napi 3 szem danabolal nagyon komoly bruttó tömeget lehet felszedni DE!!!


A danabol a híresztelésekkel ellentétben nagyon erős szteroid.A minimum hogy nagyon lecsökkenti a belső tesztó termelést rosszabb esetben le is kapcsolja.Magyarul a kúra után PCT szükséges és kúra közben anti aromatáz vagy ösztrogén blokkoló.

2010. aug. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

a winstrol(szuri) víz bázisú ezért kell sokat szúrni(minden más nap 1 bökés).


Itt a stanozolol(10mg) és Stanazol(5mg) néven futó tabis dologról van szó.Am az utóbbi pár hónapban nincs eredeti winyó az országban mert bezárt az egyik gyár,ezért most a tabis a divat.

2010. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Látom már régebbi a kérdés, azoknak mondom akik csak válaszokat olvasni jönnek: 2féle

szemeset egymás mellé azért rizikós, májat eléggé tépi. Sokat hozhat a kettő, de nem árt vigyázni!

2014. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!