Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A stanozolol-t milyen kúrában...

Balazs00xx kérdése:

A stanozolol-t milyen kúrában érdemes letolni?

Figyelt kérdés

sajnálatosan nincs rá emberem aki szállítsa nekem, mert aki(k) voltak kitelepültek külföldre , a lényeg az hogy ezt a steroidot milyen kúrban toljam?

19 éves vagyok fiú nyilván, 105 kg 187 cm

másfél éve edzek , jó nak mondható súlyokkal és Szabályos gyakorlatokat csinálok !


hányasával szedjem ?

és miből tudom nagyjából " " biztosra hogy eredeti szert veszek.


2010. aug. 17. 18:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Hát azt nem nagyon tudod eldönteni, hogy hamis vagy nem. Rengetek hamisítvány van mostanában, különböző oldalakon nézegethetsz esetleg képeket, hogy milyen hamisítványok vannak, miről lehet felismerni őket, de lehet így se sikerül észrevenned hogy az. Az adagolásban segíteni nem fogok, nem akarok hülyeséget írni.


(Hozzátenném, hogy simán tudsz még szteroidok nélkül is fejlődni.)

2010. aug. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
csak egy kérdés miért akarsz még nagyobb lenni? így nem jönnek a csajok? vagy versenyezni akarsz?
2010. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha versenyezni akarna komolyabb kúrákat kéne csinálnia, a másikra nem tudok reagálni, szerintem másfél év alatt simán el lehet érni egy csajozós formát. Szerintem ezt ő inkább csak magának csinálja valamiért.
2010. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
a versenyzéshez komolyabb kúra kellene , ugye szuris meg tabis egyszerre levezetéssel, tehát nem versenyezni mert az elég káros ha a kox mellékhatásait nézzük, barátnőm van most perpill csak egy :D de azokból nincs hiány , a külső kinéezetem miatt , hogy megelégedett legyek , illetve mert a család sok tagja foglalkozott ezzel és nem szeretnék lemaradni nagyobb szeretnék lenni bár tudom nem a leg erősebb kox ez pont azért válaszottam mert kisebb a lehetősége annak hogy túlzottan károsodjak viszont ha minden igaz nagyobb százaléka meg marad
2010. aug. 17. 21:21
 5/19 anonim ***** válasza:

Ennek nem annyira bonyolult a szedése hogy szarakodni kelljen vele.Veszel 1-2 doboz 10mg-osat(ahogy a pénzed engedi)1 doboznál napi 20-30mg 2 doboznál 40-50(50mg a leghatásosabb)Nem kell felvezetni vagy levezetni csak bevenni edzeni kajálni.8-12 hétnél ne nagyon szedd tovább és vegyél májvédőt(legalon)


Hogy eredeti e nem tudhatod.Ha nem az nem fog hatni és kész csak kib*sztad a pénzed.de ezt valamiért ritkán hamisítják.Persze a dealer megteheti hogy 1 üres dobozba anabolt vagy metiltesztót rak így ha megvettél 1 dobozzal csekkold a neten a dobozt is és a tabikat is.Ha stimmel valószínűleg eredeti

2010. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat:) így teszem majd:)
2010. aug. 17. 21:33
 7/19 anonim ***** válasza:

h4xOr


Azzal vitatkoznék, hogy kevésbé hamisítják a winstrolt. [link]

2010. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
én stanozololt mondtam(ami a hatóanyag és a tablettás kiszerelés neve) nem winstrolt(ami pedig a szurinak)
2010. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
igazad van, bocs ezt benéztem :D
2010. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

van ez így.De nekem mondtak valami olyasmit hogy winstrolt már nem is gyártanak.Aztán nem tudom hogy ez igaz vagy nem,de inkább a stano.


Amitől félni kell azok a hellas cuccok(deca susta)meg a primobolan.

2010. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!