Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék összeállítani...

Hogyan tudnék összeállítani egy edzéstervet ezek alapján? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Segítenétek összeállítani?:)

Szóval az elsődleges problémám a hasam. Alapból vékony vagyok,de valami oknál fogva hihetetlen mennyiségű zsírréteg van rajta :(

Máshonnan nincs szükségem fogyásra, így is sovány vagyok.

Tehát hallottam,h a kardió edzés az jó, és h inkább a rövidebb és nagyobb intenzitású mozgás pl a biciklizés ?

Gondoltam még arra,h felváltva bicikli-hullahopp karika-felülés ... csak nem tudom milyen sorrendben csináljam , melyiket mennyi ideig stb...

Akinek van tapasztalata, esetleg ilyen szakterületen van írjon és segítsen összeállítani egy edzés tervet.

És ne egyszavas válaszokat ha lehet :D

köszönöm szépen! :)

ja és hátha szükség van erre-- KB. 175 cm és 50gk vagyok


2010. aug. 16. 21:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"de én nem akarok mindenhonnan fogyni....

meg étrendet változtatni...asszem a mostanival nincs baj...nem eszem hízlaló ételeket... sok vizet iszom, csak azt. soha nem iszom édes löttyöket.

ne haragudj de te valaha is hullahoppoztál,h egyből kizárod,h hatásos lenne... mert nekem nem egy ismerősöm mondta,h hatásos és láttam is a saját szememmel."


Áh, reménytelen. Azt nem értem minek kérdezel, ha totálisan telibesz*rod a hozzáértők véleményét?

Nem akarsz mindenhonnan fogyni, nagyszerű! Én meg nem akarok a földön járni, hanem repülni akarok.

Nem iszol üdítőt és az már egy profi diéta szerinted. Neked kérdezni se kell, inkább adj tanácsot te!

2010. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

kedves utolsó:)

Én nem azt mondtam,h tudom a megoldást,meg,h a víz az egy tökéletes diéta. Gondoltam leírom, a paramétereket,meg,h miket eszem,h aki tudna tanácsot adni,legyen mihez mérnie.

de te meg válasz helyett ide írsz egy hajszálhasogató véleményt:)

2010. okt. 1. 18:10
 13/13 anonim ***** válasza:

Az étrendet már leírták, azon nincs mit filózni. A mozgásnál meg ragaszkodsz a hullahopphoz, meg a felüléshez. Mindkettő totálisan fölösleges és hülyeség. Még esetleg a hasprés aminek értelme van, de most kapaszkodj meg az se arra való, hogy a hasizom feletti hájat égesse, hanem éppenhogy erősíti a hasizmokat.


Szobabicaj, gyaloglás, kocogás, úszás. Ezekkel lehet zsírt égetni mindenhonnan, de komoly diéta nélkül ezek semmit nem érnek. A másik hogy sajnos az emberi test ilyen, nem lehet csakúgy égetni a zsírokat egy helyről. Gondolj bele, ha a gyaloglástól a láb elkezdene szálkásodni, akkor hogy néznének ki az emberek. :D

2010. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!