Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék összeállítani...

Hogyan tudnék összeállítani egy edzéstervet ezek alapján? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Segítenétek összeállítani?:)

Szóval az elsődleges problémám a hasam. Alapból vékony vagyok,de valami oknál fogva hihetetlen mennyiségű zsírréteg van rajta :(

Máshonnan nincs szükségem fogyásra, így is sovány vagyok.

Tehát hallottam,h a kardió edzés az jó, és h inkább a rövidebb és nagyobb intenzitású mozgás pl a biciklizés ?

Gondoltam még arra,h felváltva bicikli-hullahopp karika-felülés ... csak nem tudom milyen sorrendben csináljam , melyiket mennyi ideig stb...

Akinek van tapasztalata, esetleg ilyen szakterületen van írjon és segítsen összeállítani egy edzés tervet.

És ne egyszavas válaszokat ha lehet :D

köszönöm szépen! :)

ja és hátha szükség van erre-- KB. 175 cm és 50gk vagyok


2010. aug. 16. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ne haragudj de ilyen hülyeséget hogy hullahopp karika jobb ha elfelejted,meg a felülést is.menj el futni és az étrendeden változtass,hiába csinalsz meg 100 felülést semmit nem ér.
2010. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

de én nem akarok mindenhonnan fogyni....

meg étrendet változtatni...asszem a mostanival nincs baj...nem eszem hízlaló ételeket... sok vizet iszom, csak azt. soha nem iszom édes löttyöket.

ne haragudj de te valaha is hullahoppoztál,h egyből kizárod,h hatásos lenne... mert nekem nem egy ismerősöm mondta,h hatásos és láttam is a saját szememmel.

csak nekem személyre szabott edzés terv kellene..

2010. aug. 16. 21:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Tudom , hogy nem fog tetszeni , de diétáznod kell . Helyi zsírégetés nincs , a hullahopp karika meg sz@rt sem ér , a felülésről meg ne is beszéljünk . Esetleg futhatsz , de diéta nélkül sz@rt sem ér.
2010. aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jah és szerinted egy jó étrend abban nyilvánul meg , hogy nem iszol üdítőt ? B@romság . Meg hogy te nem eszel hizlaló ételeket ... fogadnék egy csomóról nem is gondolnád hogy az .
2010. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ááááá:D én nem azt mondtam,h CSAK ezek miatt merem kijelenteni h egészségesen étkezem... csak gondoltam nem sorolom fel az egész étlapot meg minden kis dolgokat ami az egészséges értendemhez hozzátartozik :D
2010. aug. 16. 21:52
 6/13 anonim ***** válasza:

add azt amit én

100g zabpehely utána 4tojásfehérje ez a reggeli

100g rízs 200g csirkemell ez 10órakkor

100g rízs 200g csirkemell saláta 12órakkor

edzés 2óra 100g 100%whey pro

50g rízs 100 g csirkemell

3tojásfehérje9 egy pohár tej


tudod mit iszol vizet ami a csapból jön

szegyél multi prot ez egy vitamin nem kel fosznidirekt szel irtam és elmész az edzőterembe na helló remélem segítettem valamit

2010. aug. 17. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jah és edzés előt kardió előtt l carnitine elipszis járó futógép szobabicigli meg gugoló keret évek óta edzek edzőterembe van valamenyi kis rutinom úgy gondolom de ha chipset meg csokoládét meg cólát meg cukros szarokat zabálsz atól nem leszel zsíros nézd meg a body.builder.hu-t oot vanak edzéstervek bocs ha beképzelten írok egész éjel nem tok aludni egyél sok csirkemelet inkáb izmot épícs mint hogy fogyál remélem segítettem na csáó
2010. aug. 17. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ez nem k*rva kevés 1 kicsit?
2010. aug. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ma 04:35


Ha turmixba iszod a tojásfehérjét, akk azt felejtsd el gyorsan, mert nyersen vannak benne olyan enzim, amik gátolják a fehérje felszívódását. Főzd, vagy süsd meg, de semmiképpen se idd nyersen

2010. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
avidin az enzim neve
2010. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!