Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek a kettőt együtt...

Szerintetek a kettőt együtt ötvözve lemenne pár kg?

Figyelt kérdés
1,5 éve hagytam abba az aerobicot (hetente 2szer jártam 60 percet, főleg azért hogy mozogjak kb. egy évig), most újra szeretném elkezdeni (heti 2szer) és mellette ha összetudom hozni akkor futni is eljárnék. Azóta feljött rám pár kg, így sem tartom magamat kövérnek viszont lett husim itt-ott (53kg 157 cm,21 éves vagyok). Nem nagyon tudnám magamat diétára rávenni, de hallottam hogyha nem eszünk 6 óra után mindenféle megvonás nélkül az csodákra képes.
2010. aug. 16. 08:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Hát akkor asszem nem vesztettem semmit hogy ezt nem ismertem...



Maradok a jó öreg mindent zabálok amit érek "diétámnál"

2010. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Pl most edzés után vagyok és lefekvés előtt


1g/tskg szőlőcukor

1 szép tányér csirkepörkölt

Glutamin

100g mogyoró

100g túró x szőlőcukorral(ahol x annyi amennyit éppen akarok)

2 l ásványvíz

meg lehet tömegnövelő(majd még meglátom)


Ez jó diétás étkezés?D:D:D

2010. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 clint ***** válasza:

neked biztos mert te alapból szálkás genetikáju vagy, én sajnos hízékony, nekem nem lenne célszerü.

Én tömegelésnél is csak fehérjét vacsorázom ch-t nem, tudom ez nem valami célszerü, de nekem így jó.

2010. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

kinek mi.Nekem tömegelés alatt sem megy 7-8 fölé a testzsírom pedig még csak tisztán sem étkezek.Egy jó pizzát,sajtburgert vagy szalonnát nem utasítok vissza.Bele se merek gondolni mi lenne ha diétáznék.

De azért ez egyfajta hátrány is mivel nincs rajtam zsír jóval kisebbnek látszok az átlagnál(12-14% testzsír).De ugye ez csak az esztétika

2010. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
én vagyok a Dexter Jackson csak fehérebb magasabb könnyebb magyarabb :D Tehát ugyan olyan vagyok csak teljesen más:D:D
2010. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
De am átlagban mennyi a testzsírod tömegelés alatt?
2010. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

A franc le is törölték a kérdésem XD

Amúgy én is könnyen hízós típus vagyok...

2010. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. én is úgy gondoltam hogy valami gyümölcs,zöldség az nem árthat esténként,nehéz kajákat meg az alvás miatt úgysem jó enni és amúgy is rossz alvó vagyok. :)
2010. aug. 17. 10:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!