Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek a kettőt együtt...

Szerintetek a kettőt együtt ötvözve lemenne pár kg?

Figyelt kérdés
1,5 éve hagytam abba az aerobicot (hetente 2szer jártam 60 percet, főleg azért hogy mozogjak kb. egy évig), most újra szeretném elkezdeni (heti 2szer) és mellette ha összetudom hozni akkor futni is eljárnék. Azóta feljött rám pár kg, így sem tartom magamat kövérnek viszont lett husim itt-ott (53kg 157 cm,21 éves vagyok). Nem nagyon tudnám magamat diétára rávenni, de hallottam hogyha nem eszünk 6 óra után mindenféle megvonás nélkül az csodákra képes.
2010. aug. 16. 08:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
nem tudom de ha benézel a fogyókúrás kérdésekhez ott láthatsz eléggé meredek dolgokat:D
2010. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Azért ne fogyj sokat, így is elég vékonyka vagy!
2010. aug. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 clint ***** válasza:

régebben irogattam a fogyókúra kérdéskörbe de mindig le lettem oltva és pontozva...

Pláne amikor a 90 napos diétát szidtam. Annyira megnézném ki okoskodik ennyit, lehet egy 100 kilós tehén.

Mert hogy az is tökéletes és mennyien lefogytak tőle.

2010. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

igazából szerintem is lehet hatásos a 90napos diéta...


Napi 8 spiróval meg végtelen-1 adipexel

2010. aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 clint ***** válasza:

vékonyabbnak vékonyabb lesz az tuti mert az összes izmot lenyomja magáról. Fehérje nap, keményitő nap, szénhidrát nap stb...

akkor kb négy-ötnaponta eszik fehérjét, de fas...zság hallod... ráadásul a keményitő napon krumplit eszik akkor szénhidrátot eszik nem??? csak egy fogyatékos találkhatta ezt ki, az idióta nők meg csinálják (tisztelet a kivételnek)

2010. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

hallod nekem lövésem nincs mi a tököm az a 90napos diéta:D

De az én módszeremmel biztosan hatásos


Sőt az 1 napos diéta a beadja!ZSÍRLESZÍVÁS

2010. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
De a fogyókúrás badarságoknál a kedvencem az hogy mindenki az egész napos mértéktelen gyümölcsfogyasztást mondogatja
2010. aug. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 clint ***** válasza:
az is kemény, de a 9
2010. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
de éjszaka meló közben valami muszáj röhögni 2 film között:D
2010. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 clint ***** válasza:

az is kemény de a 90 napos diéta lényege, hogy külön fajta kaját fogyasztunk mindennap.

Van gyümölcsnap is. Tehát jócskán becsapod az egész emésztőrendszered, anyagycserét, mert nem engeded hozzászoktatni a mindennapi tápanyaghoz. És mível napokon keresztül egy gramm fehérjét sem kap a szervezet lebontja az izmot, de kap cukrot, szénhidrátot, keményitőt, és ezért a zsírréteg megnő, de a tükörben vékonyabbnak látszik az idióta és örül. A narancsbőr, a megnőtt testzsírszázalék kit érdekel ugyebár.

2010. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!