Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek a kettőt együtt...

Szerintetek a kettőt együtt ötvözve lemenne pár kg?

Figyelt kérdés
1,5 éve hagytam abba az aerobicot (hetente 2szer jártam 60 percet, főleg azért hogy mozogjak kb. egy évig), most újra szeretném elkezdeni (heti 2szer) és mellette ha összetudom hozni akkor futni is eljárnék. Azóta feljött rám pár kg, így sem tartom magamat kövérnek viszont lett husim itt-ott (53kg 157 cm,21 éves vagyok). Nem nagyon tudnám magamat diétára rávenni, de hallottam hogyha nem eszünk 6 óra után mindenféle megvonás nélkül az csodákra képes.
2010. aug. 16. 08:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Az semmire sem képes.Valami hülye találta ki.Nem kell koplalni.Napi 5x 6x eszel.Lecsökkented a ch-kat(főleg az egyszerűeket)Gyümölcsöket csak mozgás után egyél.Fehérjedús ételeket meg minél többet.
2010. aug. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Haxornál a pont!

"Husi"... ma számolom: 1!

2010. aug. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
De én nem is értem ezt az elméletet.Ha 6 után nem eszel és nem folyamatosan biztosítod a tápanyagokat akkor csak reggelre k*rva éhes leszel és több szemetet fogsz enni mintha 6 után ettél volna valami minőségit lefekvés előtt meg sovány túrót
2010. aug. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Amúgy igen. Elmondom az én okfejtésem:

Nem lefekvés előtt SOKAT kajálni, legalább két órával. Ennek semmi köze sincs a testépítéshez. Azért nem jó alvás előtt SOKAT kajálni mert nem lehet tőle jót aludni. Viszont akkor sem lehet jót aludni amikor éhes az ember. Tehát meg kell találni a középutat.

De más részről: annyiban, jobb este nem kajálni, hogy így egy teljes étkezés kimarad tehát többet lehet enni nap közben. Viszont nem jó mert amit te is írtál reggel felkelve mindent megesz az ember ilyenkor.

A fogyáshoz semmi köze nincs mágikus hatása annak ha este hat után nem kajálsz pláne nem ha egész nap csak zabáltál.

Oszd el az étkezést szépen egyél legalább 5x egy nap.

2010. aug. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
ezért mondtam a túrót.100-150g és az lassan szívódik fel.Vagy bármilyen kazein jó
2010. aug. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Jah, vagy egy kis párolt hús :)

De egy natúr kisjoghurt is megfelel szerintem.

2010. aug. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
persze
2010. aug. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 clint ***** válasza:

ismét egy nők lapja diéta.

Ezeket ki találja ki???

2010. aug. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Mondjuk amilyen vagyok mindig éhesen fekszem le :)

Nekem olyan gyomrom van, hogy húúú. Mindegy mennyit eszek csak éhesebb leszek. Ha jól emlékszem 1x laktam úgy igazán jól életemben. Meg lettünk hívva vendégségbe, én mondtam nem megyek tuti nem lesz hús mert vegákhoz mentünk. Csak addig szekáltak amíg bele egyeztem, de csak úgy, hogy mielőtt elindulunk megehetem a csirkemellem :3. Úgy is volt be is dúrtam a csirke mellet, elindultunk. Meglepetésemre annyi hús volt, hogy az ááá XD Ettem egy kis tál levest főtt tyúkkal. Aztán rizst, őzpörköltel és hozzá töltött csirkecombbal. Aztán volt rántott hús, krumplival. Desszert egy jó nagy adag pogácsa volt, de kiderült van tiramisu is XD. Akkor aznap kb 2kg húst ettem meg, 6-an voltunk én egyedül ettem annyit mint a többi 5 :). Akkor az egyszer jól laktam.

2010. aug. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Clint: Az találja ki akinek van egy kis esze! Tudod mennyi pénzt lehet keresni ilyen csodadiétákkal? Őket persze nem érdekli, hogy most ez egészséges vagy az, hogy egyáltalán van-e értelme. Ha én is azt mondanám, hogy egész nap zabálhat az ember viszont este benyomodon a rudimat akkor fogyni fogsz! Persze, hogy nem fog fogyni de milyen jól hangzik és az emberek elhiszik!
2010. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!