Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzést kell csinálnom?

Milyen edzést kell csinálnom?

Figyelt kérdés

15 éve vagyok 175 cm(fiú) és 67 kg. Tudom hogy nem vagyok kövér, de soványabb testalkatot szeretnék magamnak, például látszódjon a kockahas(hasizom edzést csinálok csak enyhe zsírréteg miatt nem látszik....)

Futok mindennap 5 km-t (30 perc) és próbálok diétát betartani,(nem sok zsíros cucc, cukor, csoki ilyesmik..

Mivel lehetne még kipótolni?


2010. aug. 15. 16:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és mellette csinálok gyakorlatokat bicepsz, mell, tricepsz-re és néha vállra, súlyzós edzéssel, ezeket hanyagoljam?
2010. aug. 15. 16:28
 2/7 anonim ***** válasza:

a súlyzós edzést ne hanyagold.


aerob edzéstől és megfelelő étrendtől fog lemenni a zsírréteg a hasadról, nem a hasizom edzésétől.


hogy ezek mik, azt a body.builder.hu oldal alapismereteiben megtalálod.

2010. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2010. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
leírtad hogy mi kell.Az irány jó.Hasizomgyakorlatok erősítik a hasat.A diéta+aerob lekapja a zsírt.Ch-t is fogyassz kevesebbet ne csak zsírt.Fehérjét mégtöbbet.
2010. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15 éve 175 centi és 67 kiló vagy, az tökjó, én örülnék, ha ennyire stagnálna a súlyom :)
2010. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
15 éves, bocsi:)
2010. aug. 15. 23:15
 7/7 anonim ***** válasza:

csöcshömbörgetést egyépkét ha tudnál olvasni body.builder.hu

járjál konditerembe lefele és izmos leszel hát amiket irtál a futás az nem fogyaszt hanem álóképeséget növel kb 80%ba a töbi meg izmosító gyakorlat igyálk jumbo profot vagy 100%whey prot vitargoval edzés után mivel aból lesz az izom fehérjéből ha meg fogyás akor it egy étrend nagyából meg is felel neked


100g zabpehely

4tojásfehérje


2dik étkezés

300g csirkemellfilé

100g rízsel


3dik étkezés

ugyanaz mint az elős és a két étkezés közt edzel egyet és edzés után tudod fehérje


4dik étkezés

rántota 3tojásfehérje+1sárgája 1szelet teljeskiörlésű barnakenyér igazi péktől és egy adag 100%whey pro vagy esetleg egy tojás tej fehérje de a legjob lenne a tiszta casein gondolom a felét nem értetted néz utána amiket leirtam az irány valami reményt mutat de dolgozni kel és diétázni is legyél izmos b@zmeg hajrá Vörös Zoli hajrá scitec

2010. aug. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!