Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » CSUKLÓRÁNDULÁS! SEGÍTSÉG!?...

CSUKLÓRÁNDULÁS! SEGÍTSÉG!? Részletek lenn

Figyelt kérdés

sziasztok.22 éves vagyok és fáj a csuklóm!3 hete leestem a lepcsőn és kicsit fájt utána.de nem volt komoly, tudtam teniszenzni.viszont kb egy hete úgyéreztem hogy megrándult a vállam és megkértem valakit hogy rántsa meg a kezemtől addig ellazítom, hátha úgy rendbe jön/helyére áll.

Rossz döntés volt mert igazából megrándult a csuklóm és azóta nem tudom kezembe venni az utőt mert akkor fáj.

Tegnap voltam orvosnál készült röntgen de nincs eltörve, nincs duzzanat DE még mindig fáj.

Súlyosbitja a helyzetet hogy tegnap este már nem bírtam és elmentem teniszezni a fallal kb 20 percet persze azóta jobban fáj.

Mit tanácsoltok?mivel tudom gyorsítani a gyógyulást?ötletek krémek praktikák?

Van luxus minőségű bemelegítő krémem meg valami nadály pont erre de nem elég.

Kérlek segítsetek!

ui. Van fáslim és kötözöm minden nap többször is

tudtok segíteni?


2010. aug. 3. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Jegeld. Mondjuk fagyasztott zöldborsóval ( csak tegyél alá pl. konyharuhát).
2010. aug. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó nagy h.ülye vagy az tuti . Ajánlom még a csuklószorítót
2010. aug. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nálam ilyenkor a jeges ecetes borogatás segit,de szoritó kötést is lehet rá alkalmazni.Sokat pihentesd.
2010. aug. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit tanácsoltok?

'legy ovatosabb'

Mivel tudom gyorsítani a gyógyulást?

'NE TENISZEZZ AMIG MEG FAJ'

2010. aug. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!