Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ki lesz 2010-ben...

Malaboy kérdése:

Szerintetek ki lesz 2010-ben Mr. Olympia?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 17:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Az nemcsak úgy megy, hogy nosza én is benevezek :D
2010. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Szerinted nemtudom? És nem azt kérdeztem, hogy hogymegy, hanem hogy Zoli nem próbálja-e meg mégegyszer..Örülnék neki :D Amúgy nálamis Ronnie a kedvenc, de sajnos idén még nem indul.
2010. aug. 3. 09:21
 13/24 anonim ***** válasza:
202es kategóriában Lee Priest, a nehézfiúknál remélem Kai Greene! Tavaj is minimum 2. helyre kellett volna tenni.
2010. aug. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

202ben Lee Priest biztos, hogy nem, ugyanis a Mr. Olympia utáni Sacramento pro-n fog visszatérni (ez már biztos, szerződése van) 202ben a legnagyobb esélyes szerintem Kevin English, David Henry mostanában nem hozza a formát... De természetesen én is Pistinek szurkolok! :D Top6 simán meglesz szerintem.


A nagyok között nagyon nehéz megmondani, ugyanis a verseny előtt egy hasmenés vagy akármi probléma már a fő esélyeseket is a Top10 közelébe teheti. De ha minden rendben lesz akkor Cutler szerintem a legnagyobb esélyes. Nem tudom, miért hiszi mindenki hogy Kai Greene lefogja győzni Cutlert idén, ahhoz még kell fejlődnie. de majd minden eldől szeptemberben :D

2010. aug. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nem tudtam hogy Lee nem indul, jó hogy mondod:D de akkor tényleg Kevin az esélyes!

Abban viszont nem értek egyet, hogy Kainak fejlődnie kellene Jayhez képest, miben rosszabb Kai? Szerintem ha hozza a jó formáját, és korrekt a bíráskodás, akkor idén megnyerheti Greene!

2010. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki a preadtor bukta: [link]
2010. aug. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Talán mégis meglesz: [link]
2010. aug. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
hát sztem amúg se verte volna Jay-t(pedig őt nem igazán szeretem)Ez meg hiába nem feltűnő de attól még ottvan és látszik
2010. aug. 9. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem jobban néz ki mint Cutler. Neked ki a kedvenced?
2010. aug. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ronnie a BEST! De mivel visszavonult most inkább Dexternek szurkolok
2010. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!