Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kocogni, bicajozni es uszni...

Kocogni, bicajozni es uszni mikor erdemes menni? Reggel koran, vagy inkabb estefele?

Figyelt kérdés
Hosszutavu, lassu fogyas lenne a cel.
2010. júl. 25. 23:47
 1/5 anonim válasza:

bicajozást szerintem bármikor beiktathatod. :)

17 F

2010. júl. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azt olvastam nemrég, hogy a szervezet több zsírt éget hogyha reggel futunk, vagy biciklizünk mint este.
2010. júl. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy ilyen melegbe ne délbe, szóval késő vagy korán reggel-este.
2010. júl. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én azt hallottam, hogy a futás reggeli előtt égeti a legtöbb zsírt, ill az úszás is inkább reggeli sport. Bicajozni viszont szívesebben megyek du, vagy dél körül, de fogyás szempontjából nem biztos, hogy ez a leg optimálisabb megoldás.
2010. júl. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha már két előző válaszóló is azt hallotta hogy reggel több zsír ég el, akkor lehet reggel jobb...


Ami biztos, hogy én reggel szeretek: egyszerűen felpörget az adott napra, ha nem fizikai melód van. Egy félóra-óra reggeli futás után nagyon jó hangulatban és magabiztosan állok neki a napnak.


Este én nem szeretek futni. Talán ha nagyon stresszes munkám lenne, akkor ideális lenne este sprintekkel kitakarítani az idegességet, ilyenkor jól jön. De én az estét nem preferálom mert olyankor már nem akarok felpörögni a mozgástól akármihez is kezdek utána...

2010. júl. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!