Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyi esélyem van rá hogy...

Mennyi esélyem van rá hogy sikerül? Kiskoromban nem tanultam meg bicajozni, de most be akarom pótolni a lemaradást!

Figyelt kérdés

16/L...mikor gyerek voltam a szüleim nem igazán foglalkoztak ezzel.Nem tanultam meg.azóta se tudok.és ez nagyon ciki.mindig is zavart.úgy tervezem megkérem barátnőmet tanítson meg.nem a mi falunkban lakik, tehát akik meglátnának se ismernek.

van esélyem rá hogy sikerül:(?

úgy hallottam minél idősebb vagy annál nehezebb...


2010. júl. 21. 14:14
 1/10 A kérdező kommentje:

olvastam azt is akik sokat hintáztak azoknak könnyebben megy. kiskoromban rengeteget hintáztam.

és olyat is láttam, hogy a jégkorihoz jobb egyensúlyérzék kell.eddig csak párszor voltam jégkorizni, de elég jól belejöttem minden alkalommal, jobban jégkoriztam életemben először mint az az ismerősöm aki rendszeresen járt... lehet ez pozitív dolog?

2010. júl. 21. 14:17
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj menni fog az, nem nagy dolog.. :)
2010. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:) ,de azért mégis aggódom kicsit...
2010. júl. 21. 14:29
 4/10 anonim válasza:
Ne aggodj egyaltalan ... ismerek egy ket evvel fiatalabb lanyt nalad aki most tanult meg biciklizni . Neki is hamar ment ... ugy hogy aggodalomra semmi ok ... es sok szerencset :)
2010. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

14 évesen tanultam meg én is

mondjuk nekem amig sporbáltak segiteni,,addig az istennek se ment...aztán probáltam egyedül,először bele egy árokba,de utána már ment...

2010. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:) hát ezek a válaszok kicsit megnyugtattak. remélem nekem is ilyen könnyen fog menni ...
2010. júl. 21. 14:35
 7/10 anonim válasza:
Tuti sikerülni fog! Nálunk most volt egy 20 éves srác, finn cserediák (egyik haveromnál lakik), meglátta hogy megyek bicajjal és úgy vágyott ő is bicajozni de mondta hogy még életében nem ült biciklin. Na, egy nap alatt megtanítottuk =D ha egyszer elindulsz, menni fog!
2010. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja az a lényeg, hogy menj játszóruhában, ami koszos lehet és ne engedd, hogy fogjanak/támasszanak, mert úgy az életben nem tanulsz meg. Szerintem úgy egyszerűbb megtanulni, hogy leereszted a nyerget annyira, hogy leérjen a lábad és azzal hajtod magad. Aztán ha simán tudsz már anélkül kanyarogni, hogy letennéd a lábad, akkor elkezdesz tekerni is. Kb. ennyi.
2010. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igazán köszönöm :)
2010. júl. 22. 11:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Meg lehet tanulni, a legkorábbi időkben mindenki felnőttkorban tanulta.


Egyébként a kitámasztós-seprűnyeles tanítási módszer elavult, a modern módszer szerint először pedál nélkül Frédibéni módszerrel hajtva kell megtanulni egyensúlyozni, aztán jöhet vissza a pedál.

2010. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!