Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kb még kezdő vagyok a gyúrásba...

Kb még kezdő vagyok a gyúrásba de tom 3 nap elég én négyetszoktam am az baj lenne hogyha egész héten gyurnák?

Figyelt kérdés

ja és mióta gyurok 44 kilórol 46,5 kg ig jutotam ez kb 1hét

4 nap alat volt eközben sokzsírt szedtem fel ?


2010. júl. 18. 11:17
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Fasz kivan ezzel a sok stréberrel aki rendesen ír annak kösz.

amúgy még egy ha ha 1 héten mindennap edzek az roncsolja az izmot vagy az csak jó ?

2010. júl. 18. 12:55
 12/24 anonim ***** válasza:
Ha 1 héten minden nap edzel akkor túledzed magad és nem fogsz fejlődni
2010. júl. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:

Az izmoknak pihenniük kell, legalább egy napot mindig hagyj ki két gyúrás között! Ha nem eszel akkor is az izmok égnek el először és csak utána a zsír! Ha tényleg gyúrni akarsz, pihenned és enned is kell.. ha nem teszed, felesleges a munkád! Ezt csak azért írtam, hogy tudd!


Sok sikert!

2010. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
kösz látom vannak normális emberek is. :)
2010. júl. 18. 13:14
 15/24 anonim válasza:

Még valami: Nem biztos, hogy jó korán elkezdeni gyúrni! Hogy állsz a magasságoddal?? Meg vagy vele elégedve?? Nem ritka, hogy az izmok növekedésével és a folyamatos terheléssel megáll a szervezet a testmagasság növekedésében. Ha nem vagy még megelégedve a magasságoddal, ne gyúrj! Mivel nem írtad hány éves vagy ezért mondom csak, ugyanis a súlyodból ~45 kiló arra következtettem, hogy nem vagy még kifejlődött szervezet. De persze, ha tévedek és már 175 megvagy(csak soványan), vagy a korod meghaladja a 16 évet akkor nyugodtan csináld! Persze se ne cigizz, se ne igyál!


Gondold át, mérd meg magad és később ne bánd meg!

2010. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 clint ***** válasza:

még én vagyok a stréber? Ember én bicepszezni szoktam a te testsúlyoddal!

Amúgy meg az előzőnek mondanám, aki szerint okoskodom, hogy én pl nem hagyok ki egy napot az edzések között és mégis fejlődőm nem is keveset. Nem lehet, hogy minden embernek más a genetikája és más jön be??:D:D:D haa?

2010. júl. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
izomcsoportok edzése között kell napot kihagyni nem edzések között.Sztem arra gondolt.Tehát 2 bicepsz ne legyen egymás utáni napokon
2010. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 clint ***** válasza:

ő azt írta két gyúrás között egy napot.

Amúgy meg ha úgy értette az is hülyeség, mert két izomcsoport között legalább 5 napot kell kihagyni nem egyet.

Itt mindig azok hurrognak le, akik hallották valakitől és akkor az úgy is van. Vagy olvasták egy oldalon és az a tuti.

Mindegyik testépítő oldal mást ír. Ha Bunny oldalával foglalkozol akkor abban hiszel, holott Vida Zoli oldala totál mást ír. Na most melyiknek higgy?

Mindent magadnek kell kitapasztalni, beszélni kell edzőkkel, akiken látod, hogy már vitték is valamire, pl versenyszerüen.

2010. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Úristen, ha van edződ, akkor mért nem kérdezed meg őt? Na erre válaszoljál légyszives...

Vagy ilyen kis tutyimutyi vagy, hogy nem mered? Az egyik válaszolónak igaza van kb 12 éves lehetsz, ha 40 kiló vagy és ilyen kérdést teszel fel...

2010. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Na jól van ne okosítsatok már annyit itt mindenki mást mond mert csak olvasgattok össze vissza minden féle hülye oldalakon de magán még egyik sem tapasztalta ki hogy az jó -e vagy ! minden ember máshogy reagál az étkezésre és az edzésre úgyhogy a kérdezőnek annyit tudok mondani hogy kérdezd az edződet és tapasztald ki hogy neked mi a jó és mitől fejlődsz! Csak ne edzd túl magadat! Üdv és sok sikert a továbbiakban!
2010. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!