Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kb még kezdő vagyok a gyúrásba...

Kb még kezdő vagyok a gyúrásba de tom 3 nap elég én négyetszoktam am az baj lenne hogyha egész héten gyurnák?

Figyelt kérdés

ja és mióta gyurok 44 kilórol 46,5 kg ig jutotam ez kb 1hét

4 nap alat volt eközben sokzsírt szedtem fel ?


2010. júl. 18. 11:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Bodybuilderen javaslom az alapismeretek elolvasását.Mivel még kezdő vagy bőven elég heti 3szor is edzened arra figyelj,hogy egy héten minden izmodat mozgasd meg NE CSAK A BICEPSZET ÉS MELLET!!!!Lábnak is vannak izmai a hátnak is.Ezek mellett az étrend is nagyon fontos ezeket rakd rendbe aztán GO HARD!
2010. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá, nyomorék. =D Először tanulj már meg írni, mert mindenkinek az fog leesni, hogy egy sutyerák kis hülyegyerek vagy. =D

1 hét alatt, a nulláról...2,5 kiló izmot felszedsz? Pláne szerek nélkül? Minimum fél év. És szerintem a te szinteden annyira mindegy, hogy mennyiszer jársz, 30 perc "kigyúrtembernézéstől" nem leszel erősebb, mert gondolom, hogy csak a nyáladat folyatod ott. =D

Amúgy hány éves vagy? 10?

2010. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
büdös anyád a tízéves rendes osztott edzéstervem van és még edzőm is te paraszt anyád csorgatja a nyálát de nem én ja és az étkezésem is megvan de általában az ilyen emberek idegesítenek mint az ucsó paraszt mert csak a pofályukjár.
2010. júl. 18. 11:49
 4/24 anonim ***** válasza:
Nos a kérdésre válaszolva:3nap elég kezdőként.Esetleg 1 4.átmozgatót bevihetsz 1 hónap múlva.Azt jegyezd meg hogy nem a teremben fejlődsz hanem amikor pihensz.1izomcsoportnak kb 48óra pihenés kell.Szerintem hétfő-szerda-péntek.A köztes napokon pihenj nyújtsál.Ha lehetőséged van rá szauna.Kajára figyelj akkor is ha pihensz.
2010. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

büdös anyád a tízéves rendes osztott edzéstervem van és még edzőm is te paraszt anyád csorgatja a nyálát de nem én ja és az étkezésem is megvan de általában az ilyen emberek idegesítenek mint az ucsó paraszt mert csak a pofályukjár.


-nagybetűvel kezdjük a mondatot

-vesszőket illik kitenni, pláne megszólításnál

-ucsó->utcsó

-pofályukjár->pofájuk jár


Hallod kicsi, szívesen összefutnék veled, küldj egy privit, hogy merre laksz. De ahhoz már szar vagy szerintem. =)

2010. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
ha "van edződ" akkor miért nem tőle kérdezed meg?:)meg sztem 3v4 nap között nincs nagy különbség ha jól beosztod
2010. júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Nem sikerült kihámoznom teljesen kristálytisztára
2010. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Az hogy 7 napot lehet e edzeni egy héten kezdőként
2010. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 clint ***** válasza:

írni is tudni kéne és nem beszólogatni.

Ha már elvárod, hogy megtiszteljenek a válaszukkal akkor te meg tisztelj meg azzal, hogy normálisan felteszed a kérdést.

2010. júl. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
"utcsó" - utolsó !! Te okoskodsz? :D
2010. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!