Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit tudok fejlődni táncban?

Mennyit tudok fejlődni táncban?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, tini, és most kezdtem el táncolni szeptemberben. Nincs túl sok érzékem hozzá, de nem is vagyok olyan béna. Kicsit már jobban megy, mint az elejèn. A tanàr is néha megdícsèr, de az a lassúbb táncnál van. Az ilyen ütemesebb, gyorsabb mozdulatokkal kicsit bajban vagyok, de van, hogy összejön.

Nagyon tetszik, és van egy álmom, de ez csak ilyen távoli álom, ami nem túl valószínű, h meg fog valósulni. Háttértáncosa szeretnék lenni egy híres lánybandának. Na de mindegy, ez csak ilyen álom😂..szerintetek lenne rá esély, hogy felfejlődjek odáig? Légyszi valaki tapasztalt segítsen nekem! Esetleg tanácsokat is szívesen hallgatok☺


Ui.: modern táncról van szó amúgy



2019. nov. 5. 21:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!