Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Télen este vagy reggel fussak...

Télen este vagy reggel fussak inkább?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még nem túl aktuális a kérdés, de nem is igazán a hideg miatt kérdezem, hanem a fényviszonyok miatt. Falun lakok és az iskola miatt legkésőbb reggel 6kor el kéne kezdenem futni (de ugye 6:30kor van napkelte), hogy utána még időben odaérjek, illetve délután is 4 után érek haza, 16:45kor viszont már napnyugta van. Ti melyiket javasolnátok inkább? A környék ahol lakunk nem túl forgalmas.


Esetleg akik szoktak ősszel/télen futni, ők mikor szoktak menni?


Előre is köszönöm.



2019. okt. 28. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem délután menj,de lehet érdemesebb lenne edzőterembe menni, nehogy bajod essen sötétben, vagy nehogy megfázz.
2019. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Kinek mi jön be! Ismerek valakit, aki rendszeresen hajnalban fut. Én nem tudok a munkába járáshoz szükségesnél korábban felkelni. Délután, munka után még nincs lelkierőm futni, így este járok 7-9 között futni, még télen is. Nyáron volt, hogy este 10 után mentem futni, alig találkoztam emberekkel-autókkal és tetszik az éjjeli kisváros hangulata.

Falun is biztos vannak olyan utcák, ahol van közvilágítás és nincs bokatörő állapotban a járda, vagy lehet az út szélén is futni, természetesen fényvisszaverős cuccokkal felszerelve. Ha nagyon sötét a környék, akkor a fejlámpa se hátrány.

Imádok mínuszban és hóesésben futni és télen szoktam a legritkábban megtaknyosodni. Rendesen felöltözve, de nem túlöltözve, folyamatosan mozogva nem lehet megfázni.

2019. okt. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
En csak a kobor allatok es a rossz szandeku emberek miatt javasolnam a teremben futast. Foleg ha no vagy.
2019. okt. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!