Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » VERSENYTÁNCOSOK! Válaszolnátok...

VERSENYTÁNCOSOK! Válaszolnátok pár kérdésemre? Énis azvagyok=)!

Figyelt kérdés

Sziasztok énis versenyző vagyok hamarosan magasosztályos és kiváncsi lennék arra hogy mások hogy gongolják ezeket a dolgokat..pár kérdés:)


-Mikor döntötted el hogy komolyabban táncolni akarsz és ezt hogy mondtad meg a szüleidnek, mit szóltak hozzá?

-Mennyire gondolod komolyan , szeretnél egyszer majd profi híres lenni?

-Mennyit költessz rá egy hónapban pl: tánccipő , versenyruha, edzőruha, különórák?

-Milyen cipőmárkára esküszöl és milyen gyakran veszel újat?

-Mennyit edzessz egy héten és hogyan?

-Mit teszel az érdekében hogy elérd a célod?

-Milyen számodra az ideális táncospár (Magyarul kedvencek pl: Malitowski stb)?



Nagyából ennyi:) Légyszives legyetek őszinték végülis ha valaki túloz v menőzik azzal csakis magát csapja be:)

Ha szeretnétek énis álaszolok ezekre! Puszi minnél több válasz jöhet...:)


2010. júl. 12. 21:54
 1/5 anonim válasza:

-Mikor döntötted el hogy komolyabban táncolni akarsz és ezt hogy mondtad meg a szüleidnek, mit szóltak hozzá? pontosan 6éves koromba, és nem döntöttem el hanem csak kipróbáltam azóta is táncolok,nem kellet elmondanom a szüleimnek hiszen ők irattak be,és örültek neki hogy találtam valami olyasmi sportot amit szeretek.

-Mennyire gondolod komolyan , szeretnél egyszer majd profi híres lenni? Szeretem ezt csinálni,komolyan gondolom,nem azért csinálom hogy híres legyek hanem mert szeretem:)

-Mennyit költessz rá egy hónapban pl: tánccipő , versenyruha, edzőruha, különórák? a cipő kb egy évig kibírja,táncruhát kb évente,félévente váltok,különórára nem sokszor van szükségem de ha nagyon kell akkor is kb havi 1-2ezer:)

-Milyen cipőmárkára esküszöl és milyen gyakran veszel újat? hmm cipőmárka? tánccipőm van bőr amilyen mindenkinek,márkáját nem tudom, és mint már említettem egy-két évig kihúzza.

-Mennyit edzessz egy héten és hogyan? három edzésem van,és az edzőmmel:)

-Mit teszel az érdekében hogy elérd a célod? eljárok edzésre.

-Milyen számodra az ideális táncospár (Magyarul kedvencek pl: Malitowski stb)? ? nincs.

2010. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

-Mikor döntötted el hogy komolyabban táncolni akarsz és ezt hogy mondtad meg a szüleidnek, mit szóltak hozzá? 14 évessen és támogatnak mindenben,amit látják,hogy nagyon elszánt vagyok!

-Mennyire gondolod komolyan , szeretnél egyszer majd profi híres lenni? Persze,hogy szeretnék hires lenni ebben,mert az a sok lemondás és munka gyümölcse beérne és azt mondanám,hogy:"IGEN,megérte!=)"

-Mennyit költessz rá egy hónapban pl: tánccipő , versenyruha, edzőruha, különórák? Maradjunk annyiban,hogy sokat..;)

-Milyen cipőmárkára esküszöl és milyen gyakran veszel újat? Dance Naturals Olaszországból rendeljük!

-Mennyit edzessz egy héten és hogyan? 1 héten 4-szer és keményen!

-Mit teszel az érdekében hogy elérd a célod? Mindent tőlem telhetőt megteszek,hogy elérjem a célom ebben is!-Milyen számodra az ideális táncospár (Magyarul kedvencek pl: Malitowski stb)? Nekem sincs!

2010. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:):)! 2. válaszoló mégis mennyi az a sok?(Nyugi nem vesszük menőzésnek stb...;):)
2010. júl. 13. 12:50
 4/5 anonim válasza:

-igazábol anyukám iratott be 7 évesen mert ő is táncolni akart de aztán nem jött neki össze.

-igen igen minden álmom :) később ebből szeretnék ugymond megélni,tánciskolát alapitani stb.

-ruhákat általában évente varratunk Kakucsoon nem tudom ismered e ..az olyan 20-40 ezer között van.tánccipő az birja az olyan 20 ezer.havonta a havi dij a táncsulimba 5 ezer és magánórák heti kétszer 1750 fejenként.

-souldancer:) ritkán mert sokkalkönnyebb benne táncolni ha már minimálisan kinyult,be van törve a tapla,könnyebb a spicc.

-egy héten négyszer edzek 2 órákat.

-versenyeken indulok,rengeteget magánorázunk ,gyakorlunk.

-Yulia Zagoruychenko és Riccardo Cocchi.

2011. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ciaomarina válasza:

Mikor döntötted el hogy komolyabban táncolni akarsz és ezt hogy mondtad meg a szüleidnek, mit szóltak hozzá? már anyukám hasában valami Bobó nevü hapsira táncoltam. de 8 éves voltam mikor tánctanárhoz kezdtem járni

-Mennyire gondolod komolyan , szeretnél egyszer majd profi híres lenni? Profi akarok lenni , de mellette lesz egy szakmám

-Mennyit költessz rá egy hónapban pl: tánccipő , versenyruha, edzőruha, különórák? 500000FT minimum

-Milyen cipőmárkára esküszöl és milyen gyakran veszel újat? ADIDAS

-Mennyit edzessz egy héten és hogyan? egy héten 4 táncórám van és itthol is próbálok edzeni

-Mit teszel az érdekében hogy elérd a célod? GYAKORLÁS-GYAKORLÁS

-Milyen számodra az ideális táncospár? bocsii HIP-HOP táncos vagyok.!

2011. dec. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!