Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » VERSENYTÁNCOSOK! Válaszolnátok...

VERSENYTÁNCOSOK! Válaszolnátok pár kérdésemre? Énis azvagyok=)!

Figyelt kérdés

Sziasztok énis versenyző vagyok hamarosan magasosztályos és kiváncsi lennék arra hogy mások hogy gongolják ezeket a dolgokat..pár kérdés:)


-Mikor döntötted el hogy komolyabban táncolni akarsz és ezt hogy mondtad meg a szüleidnek, mit szóltak hozzá?

-Mennyire gondolod komolyan , szeretnél egyszer majd profi híres lenni?

-Mennyit költessz rá egy hónapban pl: tánccipő , versenyruha, edzőruha, különórák?

-Milyen cipőmárkára esküszöl és milyen gyakran veszel újat?

-Mennyit edzessz egy héten és hogyan?

-Mit teszel az érdekében hogy elérd a célod?

-Milyen számodra az ideális táncospár (Magyarul kedvencek pl: Malitowski stb)?



Nagyából ennyi:) Légyszives legyetek őszinték végülis ha valaki túloz v menőzik azzal csakis magát csapja be:)

Ha szeretnétek énis álaszolok ezekre! Puszi minnél több válasz jöhet...:)


2010. júl. 12. 12:23
 1/2 anonim válasza:

szia


-A szüleim irattak be táncolni 6 éves koromban,azóta táncolok,már eltelt 12 év.

-Ritkán hívnak minket szerepelni,de a táncversenyeken részben megjelenünk,és komoly terveim vannak a tánccal:)

-Hát ha így az összeset vesszük akkor havi 5 és 10ezer körül el szokott menni még a rendes órákon kívül(7000).

-Én olyan cipőket veszek amik kényelmesek,ez a fő szembon,bőrből vannak,3 pár cipőm Souldancer márkájú,ezek külföldön lettek véve.

-Heti 4 db kétórás edzésem van,minden nap másra beosztva,nyújtás emelés forgatás alapok.

-Keményen edzek:)és céltudatos vagyok.

-Az oroszok a kedvenc táncosaim azok közül mind.


Várom a válaszaid.

2010. júl. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

- 9-10 évesen keztem el táncolni kezdőtanfolyamon..egy családtagom iratott be aztán 12 évesen lett komoly párom és komolyabban edzhettünk. Hogy komolyan vették-e? Hát ki hogyan ...:)Mindenki máshogy.


-Igen minden vágyam hogy profi táncos legyek és ebből tudjak élni::):):)


-Tánccipőből kell 2 ezeket félévente cserélem (1versenyre egy meg próbára) 1db gyakorló cipő ami olyasmi mint a férfi táncipő ezis félévente meg egy sneaker ami kb 1 évig jó aerobikhoz stb. A versenyruha , mikor hogy mikor tetszik meg egy új álltalában 3-4 hónaponta valamelyik egész olcsó vmelyik picit drágább. Edzőruha azmár megvan de ha valami megtetszik akkor néha bövitgetem. különórák hetente változó számban .+ egyéb. Maradjunk sokban-


-Rayrose v Paoulés félévent


-Amennyit lehet mivel most váltok egyesületet és párt szval erre jelenleg nemtok válaszolni.


-Elköltöztem külfölre(német) ahol többet tudok fejlődni és az anyagiak is tágabbak..


-Yulia&Riccardo ; Sergey&Viktoria tatarenko ;Slavik&ANna ; andrea&Martina megmég van pár most ők jutottak eszembe!


pusz szép napot

2010. júl. 13. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!