Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elfogató parancs esetén...

Elfogató parancs esetén lehetek bajban?

Figyelt kérdés
Barátom ellen elfogatóparancs lett kiadva. Jelenleg nállam tartózkodik. Lehet ebbol nekem bármi bajom?
2018. jún. 19. 14:57
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni hogy több mint két hete lett kiadva. Hogy lehetséges hogy még nem vitték el?
2018. jún. 19. 15:02
 2/24 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem tudják, hogy nálad van, akkor igen.
2018. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Most ezt nem értem
2018. jún. 19. 15:08
 4/24 anonim ***** válasza:
19%
Elfogató parancs annyit jelent, hogy ha leigazolják vagy meglátják az utcán elviszik. Vagy ha tudomást szereznek róla hogy nálad van elmennek érte azt kész. Neked ebből semmi problémád nincs. Nyilván ha kérdezik azt kell mondani hogy te nem tudtad hogy körözik.
2018. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

De ez biztos hogy igy van?

Nagyon szepen koszonom egyebkent:)

2018. jún. 19. 15:12
 6/24 anonim ***** válasza:
33%
Persze csak tényleg ne mond hogy te tudtál rola. Szivesen
2018. jún. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%
Úgy lehet, hogy még nem vitték el, hogy nem tudják, hogy hol van. Gondolom nem hozzád van bejelentve, különben már elvitték volna. A saját lakásából, bejelentett lakcíméről is. Mivel nem adta fel magát, olyan, mintha bújtatnád. Én nem vagyok ügyvéd, de nem fognak megdicsérni téged a rendőrök. Főleg, hogy tudod, hogy hetek óta keresik, ti meg lapítotok, mint szar a fűben.
2018. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha felmerül a gyanú hogy ismerőse önnél rejtőzik.Önt vádolhatják bünpártolással vagy rejtegetéssel.

De tudnia kéne a barátjának az elfogató parancs okát...

2018. jún. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

De ebből nekem származhat komolyabb bajom? Úgyértem hogy ezért lecsuknak? Vagy megúszom egy ejnye bejnyével?

Bocsánat a kérdésért de nem vagyok jártas ez ügyben.

Aki megtette a feljelentést tudja hogy nállam van valamint nem bújkál, képet is raktunk ki a közösségi hálóra.

Lopás az oka a korozesnek

2018. jún. 19. 15:41
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha rádbizonyítják, hogy tudtál az elfogatóparancsról, és mégis bújtattad, rádhúzzák a vizes lepedőt, nem úszod meg szigorú nézéssel, meg szemöldökráncolással, hogy máskor ilyent ne csinálj. Még nyomozás hátráltatásával is megvádolhatnak.
2018. jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!