Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit jelent az Elfogató parancs?

Thule kérdése:

Mit jelent az Elfogató parancs?

Figyelt kérdés

Ismerősömet hívták ma dél előtt,hogy Elfogató parancs van ellene.

Azt olvastam,hogy 24:-órán belül el is vihetik.

Telefonon lehet ilyet közölni és ha így van 100%-hogy be is viszik?

Fontos lenne a válasz!!


2017. dec. 12. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy mostanában lévő vicces KAMU hívás.


keress rá, van akinek tartozása van, vagy épp hangosan kexel, legalább is ezt állítja egy ismeretlen magyarul beszélő hang. De kamu. Ez egy új alkalmazás amivel lehet szívatni a másikat.

TV-ben is volt keress rá.

2017. dec. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem én,de neki volt már ügye és most is "van" mert írogat minden felé mindenkit feljelent a rendőrség is volt már kinn nála.Az írogatást úgy értem,hogy mikor bevitték akkor is ilyen ügy végett,de azóta már mindenkit feljelentett ki kapcsolatban állt az egész üggyel.Szóval nem kamu.És ha így van akkor 100%-hogy be is viszik?Mert vele foglakozik a rendőrség egy két hete voltak is nála sőt mikor nem volt otthon pont szomszédnak mutattak egy képet róla.
2017. dec. 12. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:
A telefonszám ismeretében ellenőrizheted annak forrását és így a hitelességét is. Az utóbbi hetekben elterjedt egy telefonbetyár program amivel lehet egymást hívogatni, és ilyen jellegű üzeneteket küldözgetnek vele. Amíg nem tisztázódik hogy kamu-e vagy csak véletlen egybeesés és tényleg keresik, addig nem lehet mit mondani erre.
2017. dec. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!A Rendőrség mint írtam foglalkozik vele,de akkor majd kiderül,hogy most csak riogatják akár valakik!
2017. dec. 12. 16:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Akivel szemben elfogatóparancsot bocsátanak ki, azt nem fogják felhívni, hogy ja, elfogatóparancsot bocsátottunk ki ellened. Nyilván mivel az elfogatóparancs célja az, hogy az illető kézre kerüljön. Aki meg tudja, hogy ilyen van ellene kiadva, az nyilván ennek hatására pont, hogy a föld alá elbújik.

Amúgy ha valaki ellen ilyen van kiadva, akkor azonnal elfogják, ha munkaidőben történik, akkor felveszik a kapcsolatot a kibocsátó hatósággal, bírósággal, ha munkaidőn túl vagy azon kívül történik, akkor pedig őrizetbe veszik és 72 órán belül eldől a sorsa, hogy előzetes letartóztatásba helyezik-e.

2017. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!