Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kik azok a jogászok, akik az...

Kik azok a jogászok, akik az ilyen mesébe illő agymenéseket, ami valakinek eszébe jutott, kidolgozzák?

Figyelt kérdés

[link]


Kinek szólnak a politikusok, hoyg az ilyesmit kidolgozzák, ami eszükbe jutott kokainozás közben? Ezért mennyi fezetést lehet felvenni?



2018. jan. 17. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Fideszesek, akiknek agyára ment a migránsozás és a sorozás.

Ürügy Orbánnak a Civil szervezetek ellehetetlenítésére, vagy betiltására.

2018. jan. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Meg vagyok győződve, hogy szinte a legtöbben tudják, hogy a nagyfőnök elmebeteg. Számukra azonban ez nagyon jól jövedelmez, sokat hoz a konyhára, tehát szinte elébe mennek az ilyen feladatoknak. olyan ez, mint amikor a szélütött Brezsnyevet hátulról tolták a mamelukjai a szónoki emelvényen.
2018. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Ez nem a politikusok műve. Van egy komolyan képzett marketing csapat. Te azt hiszed, hogy ezek a dolgok véletlenszerűen történnek ? Legalább egy évre előre minden meg van tervezve. Ugyanúgy működik mint egy reklámkampány a coca colánál vagy más multinál.

Tanítják az egyetemen. Csak a termék most nem telefon vagy sportcipő hanem a migráns.

Az egész az érzelmekre játszik. De ebben az esetben nem az a cél, hogy kialakuljon a leendő vásárlóban a "kell nekem" érzés, hanem a félelem és az elutasítás.

Sajnos negatív irányban könnyebben manipulálható az ember.

2018. jan. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Ez nagy valószínűséggel csak a pénzről szól.


Az a jogász, aki ezt kidolgozta, valószínűleg nem keres rosszul.


Pont lesz@rja, hogy mi az igazi értelme annak, amit csinálnia kell, ha igencsak jól megfizetik érte.



Én is végeztem olyan jogászi munkát, amitől hányingerem volt, csakhogy kaptam annyi pénzt érte, hogy évekig nem kellett semmilyen munkát vállalnom.



De ez nem jogászi sajátosság.

Az ember nagyon könnyen félre tudja tenni a hitét és a meggyőződését, ha annyi pénzt ajánlanak neki, aminek máshol - normális munkával - még a töredékét se keresné meg.


Mert, tudod van az a pénz.....

2018. jan. 18. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Legalább egy évre előre minden meg van tervezve."


Saját magadnak mondasz ellent, én tudom, hogy marketing az egész, de éppen ezért nincsen 1 évre előre megtervezve, vagy legalábbis nem a forgatókönyv szerint zajlik, mert épp az a modern marketing és politika lényege, hogy állandóan monitorozzák a tömeget, és reagálnak rá. Tehát lehetnek forgatókönyvek, de simán benen van az is, hogy egyszercsak kitalálnak avalmit az aktuális helyzetnek megfelelően és a habonyi közvéleménykutatások fényében, és leszólnak a megfelelő embereknek, hogy mit kéne megcsinálni. Persze a mostani esetben nem tudom, hogy ez mennyire volt előre kitalálva, de nem is ez volt a kérdés lényege, a leszólás egy évvel ezelőtt is történhetett, a kérdésem ugyanaz.

2018. jan. 18. 11:22
 6/10 A kérdező kommentje:
értem én, csak én most konkrétan kérdezem, hogy kik azok a jogászok, akinek van az a pénz? Érdekelne, hogy kik ennyire elvtelen pénzéhes szemét gyökerek, ez nem nyilvános? Elvégre a kormánynak dolgoznak, nyilvános kéne legyen
2018. jan. 18. 11:24
 7/10 A kérdező kommentje:
és konkrétan kiérdeztem, hogy mekkora az a pénz, gondolom ez is nyilvános, persze lehet hogy még zsebre is kapnak pluszban
2018. jan. 18. 11:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"értem én, csak én most konkrétan kérdezem, hogy kik azok a jogászok, akinek van az a pénz? Érdekelne, hogy kik ennyire elvtelen pénzéhes szemét gyökerek, ez nem nyilvános? Elvégre a kormánynak dolgoznak, nyilvános kéne legyen"



Mit szeretnél? Talán egy Listát?



Mert azt felejtsd el.


Soha senki sem fogja bevallani, hogy "én voltam az, aki megszövegezte ezt ..."


Különben meg miért is a jogászokat hibáztatod?


Szerintem Te is csinálnád ezt annyi pénzért, amit Ők...nem kell álszenteskedni.

2018. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem kell álszenteskedni, ne mondjuk mér, hogy nincsenek egyenes emberek, ok, te nem vagy az, és lkehet hogy az emberek 70-80%-a nem az, de én hadd legyek a 20 vagy 5%-ban, ha akarok, OK?
2018. jan. 18. 16:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Ok
2018. jan. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!