Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez foglalkozás körében elkövet...

Ez foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés?

Figyelt kérdés

Középfeszültség (22kv) .

A ház mögöttre telepítették kb 60 éve, elavult.

Attól félek hogy majd egyszer agyoncsapja a fiamat vagy a feleségemet.

A rendõrség kezdene vele valamit?



júl. 3. 20:07
 1/7 Fsms ***** válasza:
100%
Rendőrség biztosan nem. Ha látsz rendellenességet a területileg illetékes áramelosztónál tudsz bejelentést tenni.
júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is jelezd a szolgáltatónak hogy vizsgálják be.Mivel 60 éve telepítették ezért már nincsenek felelősök,max a szolgáltató.De azt nehéz elképzelni hogy senki nem ellenőrizte ennyi idő alatt.
júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem.
júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a hozzá nem értés álmodozása.

Laikusként kijelented, hogy elavult? :D

60 éve ez egy elég rigorózus eljárás alapján készült, az engedélyt az összes érintett ellenvetésének hiányában (egy A4-es lapon nem fért el a meghívottak felsorolása!) az energiafelügyelet adta meg. Abban az eljárásban biztosan nem voltak ilyen szakmai gikszerek, mint amelyeket feltételezni próbálsz.

tegnapelőtt 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Update:

Nem vagyok szakértő. De a korát csak meg tudom ítélni vmninek. Abban is biztos vagyok, akkor még nem használtak a szolgáltatók olyan fejlett eljárásokat/mint most.

tegnapelőtt 11:55
 6/7 Fsms ***** válasza:
Kérdező, sokat dolgoztam az iparágban. Láttam 80 éves Ganz mérőt, ami tökéletesen működött. Ha csak a korra tudsz hivatkozni az kevés.
tegnapelőtt 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"De a korát csak meg tudom ítélni vmninek."

És? Öreg a vas, öreg a porcelán, öreg az alumínium. És?


"Abban is biztos vagyok, akkor még nem használtak a szolgáltatók olyan fejlett eljárásokat/mint most."

Micsoda hülyeségeket beszélsz. Ástak egy gödröt, ledugtak egy faoszlopot, ma is kézzel ássák, ahol nem fér oda munkagép. És?

tegnapelőtt 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!