Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetem ezért a PCX-et? Q

Feljelenthetem ezért a PCX-et? Q

Figyelt kérdés

A PCX-be több mint 2 hete visszavittem egy kondenzátor hibás tápegységet. Az előírt jogszabály 15 napot tüntet fel a javításért. Levelet írni, telefonon hívni b&sztak.

Ez már nem az első eset, hogy ilyen patkányoké. Soha többet nem vásárolok tőlük ezentúl de most már besokaltam. Ártani akarok nekik, csak nem tudom hogy tehetem!!



2017. febr. 2. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen jogszabály? Nyilván nem ők fognak neki esni, hanem elküldik szervizbe. Ami lehet hogy nincs is Magyarországon, ott aztán lehet hogy 15 nap alatt megjavítják. Biztos adtak valami papírt elérhetőségekkel ahol lehet érdeklődni, utána nézni.
2017. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Egy céget nem lehet feljelenteni.

2. Természetes személyt is csak akkor, ha bűncselekményt követett el, vbagy ennek gyanúja fennáll.

3. Ellened semmiféle bcs-t nem követett el a cég, ami gondod van velük, az polgári jogi természetű.

2017. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fenyegetsd őket fogyasztóvédelemmel, olvastam, hogy hasonló helyzetben beválik.
2017. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!