Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetem ezért?

Feljelenthetem ezért?

Figyelt kérdés

Van egy hölgy, aki előszeretettel sérteget egy fórumon. Egy sorozat aktuális részeihez lehet kommentelni az oldalon. Egy ideje már nem kommentelek. Van egy harmadik illető is a történetben, aki úgymond engem akar fekete báránynak beállítani. Visszaél a nickemmel. Mármint próbál ugyanolyan néven regisztrálni, amilyenen én fent vagyok, de mivel foglalt az a nick, amit lopni szeretne, így egy pontot rak mögé. Na, most a hölgy azt hiszi, hogy én vagyok az a harmadik személy és elkezdett rágalmazni, hogy én irkálok. Amire én megkértem, hogy bizonyítsa be, hogy az én gépemről jönnek a baromságok. Nem írt rá semmit, de engem előszeretettel sérteget, fenyeget, visszaél a személyes adatommal, rágalmaz és zsarol. Mit lehet ilyenkor tenni?


Köszönöm a segítőkész válaszokat!


2013. dec. 18. 10:30
 1/5 tetro ***** válasza:
91%
Másik fórumot lehet keresni.
2013. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

úgyse írsz már oda, tojd le, amúgy ha nagyon zavar, akkor írj a fórum üzemeltetőinek. Mellesleg esélyes, hogy ugyanaz az ember ír mind2 nick-ről, bevett troll szokás.


rágalmazni csak akkor tud, ha a valódi személyedet rágalmazza tudtommal.

2013. dec. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A fórum moderátorainál simán feljelentheted. De ha szeretnél a rendőröknek pár vidám percet szerezni, nyugodtan fordulj hozzájuk is.
2013. dec. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a fórum moderátorainak semmi elérhetősége. A fórumon nincs moderálás. Egyébként már rég szóltam volna valami moderátornak. A hölgynek, aki rágalmaz anno írtam egy emailt, de akkor még 'normális' volt és onnan tudja a valódi nevem, amivel természetesen visszaél.
2013. dec. 18. 16:02
 5/5 anonim válasza:
Igen fel tudod jelenteni Rágalmazásért és Zsarolásért
2013. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!