Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Családon belüli erőszak. Az...

Családon belüli erőszak. Az elettarsam bántalmazott engem és a gyermekemet is. Hogyan tovaBBC? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Agresszió tünetét soha nem mutatta, de 1,5hete teljesen elborult az agya, 8napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedtem, fogaimat kiverte. És a 4éves kisfiamra támadt mikor félájult voltam és felkelni sem tudtam a padlóról. Így ő könnyű testisértés áldozatává vált. Hozzateszem nem emlékszem arra hogy őt is bántotta! És nem kérek ezügyben beszolásokat így is pokolian érzem magam, hogy nem tudtam öt megvédeni!!

Azt közben megtudtameg hogy a súlyos testisértést, kulonos kegyetlensegep elkövető súlyos testisertes, maradandó fogyaték okozás, és kiskorú bántalmazás a.

Ki fogják engedni ha lejárt a 30napos előzeteselőzetes? Vagy végig hosszabbítás, amíg el nem kezdődnek a targyalasok, vagy az itelethozatalig? Ilyenkor is lesz szembesültem? Vagy csak sima targyalasok?

Valamint kb mennyi idő lesz, mire ítéletet hirdetnek?


2016. dec. 19. 12:44
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
ezt elb altáztad - jól szórakoztál elgalább?
2016. dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Jól szorakoztam? Éld át amit mi te s**fej!!!

Feltsd a gyereked, ne tudj bízni senkiben. Es majd megnezem te ilyen eesetben bármin ami az úgy kimeneteléből lényegtelen, de a ti beazonositasotokat nehezíti, nem e változatnál!!!

2016. dec. 19. 19:56
 33/38 anonim ***** válasza:

ne röhögtess - beazonosítás! Mert ilyen mindenhol minden nap történik? - aki akarja beazonosítja - még a foglakozását is megadtad.


Téged sem az eszedért szeretnek.

2016. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Szerintem sajnos elég gyakran történik ilyen. Nem hiszem hogy mi lennénk az egyetlenek... de ha ennyire nem hiszed, elkuldjemert a látleleteinket az adataink kitakarasaval???
2016. dec. 19. 20:16
 35/38 anonim ***** válasza:

" sajnos elég gyakran történik ilyen"

Nem, ez nagyon durva, nincs ilyen csak ritkán. De akkor ha így van, kaptál sok jó tanácsot, reméljük jobb lesz a sorod.

2016. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Jó kis kamu volt. Szép munka.


1,5 hete, mentőtiszt, előzetesben van, pont 4 éves.


Biztos a gyerek neme az egyetlen dolog amit felismerhetnek.

2016. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

Maradjunk annyiban hogy köszönöm azoknak akik segitettek. Már tudom legalább hogy hova fordulhatok segítségért.

Én úgy gondolom nem a gyerekem neme a lényeg hanem az hogy őt biztonságban tudjam. Az meg hogy fiú vagy lány. 2-3-4-5 éves szintén nem fontos az ügyet nézve.

Ami lenyeg hogy az eset megtortent, olyan szintu és olyannak körülmények között amit leirtam, és hogy kaptam segitseget. Akik segitettek azoknak köszönöm!!

2016. dec. 19. 21:16
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett az ügyből? (látom itt is elbaszta az egészet a sok idióta aki mindenre azt ìrja hogy kamu meg BBC ( amúgy angol tv tarsaság de az aberráltnak más jött le stb.) Megértem hogy ferdìtetted a történetet gondolom elég baj volt ugy is, más is paranoiás lenne egy ilyen utàn)
2019. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!