Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Családon belüli erőszak. Az...

Családon belüli erőszak. Az elettarsam bántalmazott engem és a gyermekemet is. Hogyan tovaBBC? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Agresszió tünetét soha nem mutatta, de 1,5hete teljesen elborult az agya, 8napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedtem, fogaimat kiverte. És a 4éves kisfiamra támadt mikor félájult voltam és felkelni sem tudtam a padlóról. Így ő könnyű testisértés áldozatává vált. Hozzateszem nem emlékszem arra hogy őt is bántotta! És nem kérek ezügyben beszolásokat így is pokolian érzem magam, hogy nem tudtam öt megvédeni!!

Azt közben megtudtameg hogy a súlyos testisértést, kulonos kegyetlensegep elkövető súlyos testisertes, maradandó fogyaték okozás, és kiskorú bántalmazás a.

Ki fogják engedni ha lejárt a 30napos előzeteselőzetes? Vagy végig hosszabbítás, amíg el nem kezdődnek a targyalasok, vagy az itelethozatalig? Ilyenkor is lesz szembesültem? Vagy csak sima targyalasok?

Valamint kb mennyi idő lesz, mire ítéletet hirdetnek?


2016. dec. 19. 12:44
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérj távoltartási végzést, és keress valaki rokont, aki esetleg oda tud költözni hozzátok, vagy legalább szomszéddal beszéld meg, hogy segítsen, ha kell. Indíts eljárást a szülői felügyeleti jogának a megszüntetéséért, soron kívül megy. Beszélj az ügyésszel is, ő kérheti az előzetes meghosszabbítását tudomásom szerint. Ha büntetlen előéletű, esélyes, hogy csak felfüggesztett büntetést kap, az ítéletig el kéne intézned, hogy ne közelíthessen hozzátok semmilyen indokkal. Kié a lakás, ahol éltek?
2016. dec. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
32%
kap 2 év felfüggesztettet szal ahogy kiengedik úja egy boldog családot alkothattok a pároddal.
2016. dec. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
88%
Arra lehet jó az ügyvéd, hogy tájékoztat, hogyan tarthatod távol az élettársadat, ha kiengedik, illetve hogy várhatóan mi fog vele történni a közeljövőben. A már említett intézmények mellett érdemes felkeresni a gyámhivatalt, biztosan ők is tudnak hasznos tanácsot adni. Ha kiengedik, mindenképpen próbálj olyan helyet keresni, ahol biztonságban vagy, ne is tudja, hol vagy! A legfontosabb, hogy nyugodt körülmények között várhasd a babát, illetve a másik gyerek se legyen többé kitéve ilyen szörnyűségnek. Hogyan lehet, hogy egy ember, aki ráadásul foglalkozásából kifolyólag segít az embereken, egyik pillanatról a másikra brutális szörnyeteggé változik?
2016. dec. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
77%
Pl. begolyózik a sok szartól amit lát.
2016. dec. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
31%

szó szerint, ahogy 14 írja!

Csehov (aki orvos volt) írja, hogy aki kapcsolatba lép hivatásán keresztül az emberi szenvedéssel, egy idő után nem tudja csak formálisan ellátni.

2016. dec. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
ki hívta ki a rendőröket?
2016. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
90%

14-15: Ez NEM indig és NEM magyarázat arra, ha az illető kiveri az élettársa fogait (!!!!!) és rátámad egy 4 éves gyerekre, és fizikailag bántalmazza azt.


Az ilyen emberi söpredéket imádni fognak a sitten, ahová a súlyosbító körülmnyek miatt kerülni fog: a gyerekbántalmazókat imádják ám!

2016. dec. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Annak aki azt írta majd újra egy család lehetünk. ... rohadtul nem akarom a tárgyaló termény kívül meglátni SOHA tobbé!!

Ahogy a gyerekeim közelébe sem!!! Első és utolsó alkalom volt hogy agresszív volt!! Tobbet velünk ilyet nem tesz!!!

A rendőrség lefoglalt egy videót a telefonomról amit tudtom nelkul csináltam kb 30-40mpig van kép. ...utána sakk hang

De így kezdődik a videó, hogy mondom neki legyen benne annyi hogy elmehessek a lányommal a lakabból. Mire ő szio almazöld többször megut. Mégsem vádolták meg személyi szabadság korlátozással.

Micsoda? Ezért csak felfuggeszett?? Úgy hogy bántalmazott egy 4éves? Zuzodott a mellkasat, arca.

Nekem pszichológushoz kell járnom a kicsivel és nekem is kell a szak segítség.

Ezek szerint annyi büntetés lesz ami előzetes?

Ez vicc már bocsanat. 😐 jó hogy még nem dicsérik majd. Majd a következő nojétterem meg megoli?

Ha akkor nem hívja a szomszéd a rendőröket. .. ő nem állt volna le!! Mert miután kiverte a fogaimat utána is tovább rugdosott és vert okollel! Amikor bemenettel a szemébe öt nem láttam benne!

2016. dec. 19. 14:20
 19/38 anonim ***** válasza:
17 - persze, hogy nem mindig. Megzakkant.
2016. dec. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Ez az ember mindig kedves, védelmező volt velünk és másokkal is.

De bármi is történt vele aznap nem lehet ok erre!!!

Hogy a fogaimat kiverte, szét rugja a bordaim át, mellkasomat. El repessze a fenék csontomat. A karjait be vannak feketedve. A fejem hatül tele van zuzodalokkal. Az arcom felismerhetetlenre verte!!!

A lanyom arca zuzodott es a nyaka is. Mellkasa szintén zuzodott!!

Erre nem lehet magyarázata senkinek!!!

Főleg a gyerek bantalmazására!!!

2016. dec. 19. 14:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!