Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Családon belüli erőszak. Az...

Családon belüli erőszak. Az elettarsam bántalmazott engem és a gyermekemet is. Hogyan tovaBBC? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Agresszió tünetét soha nem mutatta, de 1,5hete teljesen elborult az agya, 8napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedtem, fogaimat kiverte. És a 4éves kisfiamra támadt mikor félájult voltam és felkelni sem tudtam a padlóról. Így ő könnyű testisértés áldozatává vált. Hozzateszem nem emlékszem arra hogy őt is bántotta! És nem kérek ezügyben beszolásokat így is pokolian érzem magam, hogy nem tudtam öt megvédeni!!

Azt közben megtudtameg hogy a súlyos testisértést, kulonos kegyetlensegep elkövető súlyos testisertes, maradandó fogyaték okozás, és kiskorú bántalmazás a.

Ki fogják engedni ha lejárt a 30napos előzeteselőzetes? Vagy végig hosszabbítás, amíg el nem kezdődnek a targyalasok, vagy az itelethozatalig? Ilyenkor is lesz szembesültem? Vagy csak sima targyalasok?

Valamint kb mennyi idő lesz, mire ítéletet hirdetnek?


2016. dec. 19. 12:44
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy átjavit szavakat a telefonom. Nem tudom hogy kell atallitani 😨
2016. dec. 19. 14:29
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Bedrogozott, az lehet, de semmi mentseg. VAgy mentalis beteg amirol meg senki nem tudott. Ne hallgass itt senkire, nem fog hamar kijonni. Ingyenes ugyved, hogy mire varhatsz, csaladi segitseg amennyit csak kaphatsz. Nagyon sajnalom, sok szerencset es a picinek is.
2016. dec. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

lehet, hogy elmegyógy. lesz belőle... nem tett ilyet soha előtte - mi váltotta ki a rohamot?

"mondom neki legyen benne annyi hogy elmehessek a lányommal a lakabból."

Mi volt az előzmény?

2016. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Az előzmény annyi volt, hogy pénzt kért és nem tudtam adni neki elkezdett szidni, majd többször megütött akkor még tenyérrel, és az egyik ilyennél visszaütöltem. Elvete a kulcsom és bezárta az ajtót, és azt a telefonom amiben sim kártya volt szintén elvette. Utána borult el teljesen. Onnantól már ököllel ütött és rúgott. Volt mikor mondtam neki hogy ezzel csak tobb bizonyitek lesz ellene es Sokszor kértem hogy engedje hogy elmennyünk a gyerkőccel. Nem tette. Megfenyegetett hogy ha fel merem jelenteni, akkor ez és az lesz. Mikor ittvolt a rendőrök akkor is ő kérdezte hogy jól átgondoltam e hogy feljelentem...
2016. dec. 19. 16:56
 25/38 anonim ***** válasza:
0%

Ahha, átírt pár szót.

BBC, azaz Big Black Cock.

Magyarul nagy néger farok.

Már mindent értek.

(és ne, ne kezdjétek el, hogy biztos csatorna)

2016. dec. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Utolsó bocs de te beteg vagy! 4napja vettem ezt a telefont, és fogalmam sincs hogy kell kikapcsolni az át írást. De ha neked az atirasbol ez jön le, az elég beteges! Hozzateszem fehér nő vagyok, párom is az volt es soha nem kezdenék más borszinuvel, tehát fekete pasik kösz de rohadtul nem vonzanaj
2016. dec. 19. 19:19
 27/38 anonim ***** válasza:

"A lanyom arca zuzodott es a nyaka is. "

"És a 4éves kisfiamra támadt mikor félájult voltam"


Döntsd már el, hogy fiad vagy lányod van, hülye kis troll.:D

2016. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
húúúúúúúúúúú tényleg? kamuztál?
2016. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
kamu - ez eseteben megadom a kilövésedre az engedélyt - undorító
2016. dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Nem. Nem kamus támogatás. A tortélet valós. De az elején direkt nem írtam hogy lanyom van, mert nem akartam hogy felismerheto legyen a történet. Mivel így is rohadtul kiborito és megalazo ez az egész! Aki kételkedik kitakarva szívesen mutatok látlelet errol, nem gondolom hogy az a lenyeg hogy a gyerekem fiu vagy lany!!
2016. dec. 19. 19:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!