Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kellenek nekünk ezek a középko...

Kellenek nekünk ezek a középkori családi törvények, amiket a következő kormány tervez bevezetni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amiről az általam egyáltalán nem tisztelt pelczné gáll ildikó, regélt egy utolsó választási kampánybeszédében.
2010. ápr. 29. 07:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

amúgy a magyar egy szaporodó képes csoport,hisz túléltük a tatárt,a törököt,a habsburgot ,az első,majd a második világháborút,ezen is túl kell lenni,csak olyan lehetőséget kell(ene)teremteni a tisztelt megválasztott embereinknek,ami hagyja kicsírázni újra ezt a népet.

és nem törvényekkel dobálózni,szabályokat hozni stb.

LEHETŐSÉG

2010. ápr. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
31%

Kedves kérdező,igen legyen joga mindenkinek akkor az abortuszhoz,nekem meg legyen jogom eldönteni,hogy az én adómból kinek az abortuszát fizessék ki...miközben az egyik kétgyermekes iskolatársam egy sima veseműtétbe belehal,mert nem volt altatóorvos,így csúszott egy hónapot a műtétje,persze ha kapartatni akarja magát,akkor még ma is élne,ne ezt ne!...


Tessék már felfogni,hogy a jogok mellé kötelezettségek is járnak.

Persze a válóper mennyibe kerül szerintetek?Hát sokaknak ingyen.Aztán az is a mi adónkból megy.Persze aki kp fizet,azt mondom,annak oké,legyen,de az én nyakamon most már ne akarjatok tovább élősködni...

2010. ápr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
49%

És hol szabnák meg, hogy indokolt-e egy abortusz? Mert vannak "becsúszott" gyerekek védekezés mellett is, és ha a család azt a plusz gyerkőcöt már nem tudná eltartani, de egészségügyi gond nincs, mi van? Nem támogatom az abortuszt minden esetben, mert komoly káros következményei lehetnek az anya szervezetére nézve, de talán nem erre, hanem inkább a védekezésre kéne helyezni a hangsúlyt (fogamzásgátló lehetőségek OLCSÓBBAN például, hogy mindenki hozzáférjen a számára legmegfelelőbbnek - nem mindenkinek jó pl. a gumi, mert hallottam már olyanról, aki allergiás valamely összetevőjére).

Ez a jegyességes dolog meg bocsánat marhaság, mit akarnak vele? Max. 1 év, vagy ilyenek? És ki fizeti majd az esküvőt, ha addig nem jön össze a pénz?

Esetleg ha olyan jövedelmeket biztosítanának tisztességes munkáért, amiből meg lehet élni annak is, aki nem politikus, talán többet segítenének, mint szigorításokkal.

A homik élettársi viszonyának megszüntetésével mit akarnak elérni? Esetleg azt, hogy kényszerből házasodjanak, aztán megcsalják a házastársaikat, mint régen, vagy elfojtott érzelmeiket gyerekeken éljék ki, esetleg hogy ne örökíthessenek, és az örökség állambácsira szálljon, mert így is üres az államkassza?

2010. ápr. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
igen,költői kérdések!
2010. ápr. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
42%

09.10:a becsúszott gyermekek valójában a felelőtlenségből vannak.

Az abortuszok 98%-a ilyen.

Védőnő barátném ravasz kis trükkje a védekeztünk,aztán terhes lettem mégis szövegre:Aztán mivel védekezel?-gyógyszerrel.Melyikkel?-és nincs válasz,mert az égvilágon semmit nem szednek,viszont másfél-két évente ugyanezek a leányzók megjelennek elötte...

2010. ápr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
65%

persze szigorítani az abortusz törvény.

Én 28 éves nő vagyok, és védekezem évek óta, de ha mégis teherbe esnék egyéb okokból nem tartanám meg.

Hát nehogy már nekem minden szart ki kellejen fizetnem teljes összegben, mikor az alkoholistákat, drogosokat, öngyilkos innen-onnan leugrálókat, felelőtlen embereket, bünőzőket látnak el az én pénzemből.

Egy kórházi dolgozó.

2010. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

Na persze 73%-os te is az államnak tartod a markodat.

Remélem a Fidesz igenis bekeményít ezen a téren.

2010. ápr. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem értitek, mi? Én egyébként nem szavaztam a Fideszre, nem bízom bennük, de miért ezt szigorítják, amikor a védekezési lehetőségeket nem terjesztik ki? Vannak olyan országok, ahol sokkal könnyebben elérhetők a védekezési lehetőségek, megfizethetők pl. a tabletták is, és normálisak a fizetések, amikből meg lehet élni (nem a luxusról beszélek), nem úgy, mint nálunk (ha nekem nem lennének a szüleim, egyedül kéne fenntartanom magam, el kéne gondolkodnom, hogy a fogamzásgátlómat fizessem ki vagy egyek...).
2010. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Egyetértek vala szigorítani kell és változtatni:

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=t_3COaK2_V0

2010. máj. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
04-29 09:52 - Barátnéd azt is tudja, hogy nem mindenki szedhet gyógyszert? Anyukám se szedhet...
2010. máj. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!