Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kellenek nekünk ezek a középko...

Kellenek nekünk ezek a középkori családi törvények, amiket a következő kormány tervez bevezetni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amiről az általam egyáltalán nem tisztelt pelczné gáll ildikó, regélt egy utolsó választási kampánybeszédében.
2010. ápr. 29. 07:36
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
84%

Szia!

Vázold már fel miről is van szó!!

Köszi!

2010. ápr. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
Milyen törvények? Nem is hallottam még
2010. ápr. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én valamit hallottam, de fogalmam sincs róla:))
2010. ápr. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Miről van szó?
2010. ápr. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
Én a 1997 törvényt szüntetném meg!A nagyszülő jogairól szólót,amibe az van ecsetelve annyi joga van a gyerekünkhöz mind nekünk szülőknek!Ez nem reális így!!Remélem ezen elgondolkoznak,és megszüntetik.Mert sok nagyszülő jogaival élve megkeseríti a szülök mindennapjait.Így a családból családiháborút csinálnak!!
2010. ápr. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

rebesgetik,hogy szigorítják a házassági feltételeket,az abortusz törvényhez is hozzányúlnak,eltörlik az azonos neműek közötti élettársi viszonyt stb.

fél füllel hallottam én is

2010. ápr. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%

Ezzel mi a baj?

A házasságot nem tudják szigorítani,ez hülyeség,az abortuszt igen is kössék szigórú feltételekhez és aki nem ténylegesen szorul a beavatkozásra,az fizesse ki az összes költségét.(szociális és mentális alapon nem szabadna ingyen végezni magyarul)

A homoszexuálisok meg örüljenek egymásnak ,majd most én is nekiállok höbörögni,hogy a 160 cm-mel miért is nem lehetek szépségkirálynő...

2010. ápr. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
de tudják ,mármint nem a házasság intézményét,de kötelező jegyben járási időt szabnának meg erre gondolt a kérdező és erre válaszoltam én is
2010. ápr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
Lassan WC-re is szabnak törvényt,mikor hányszor lehet egy nap...........
2010. ápr. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

"rebesgetik,hogy szigorítják a házassági feltételeket,az abortusz törvényhez is hozzányúlnak,eltörlik az azonos neműek közötti élettársi viszonyt stb.

fél füllel hallottam én is"

Pontosan erre gondoltam. Arról van szó, hogy semmiről nem tudunk semmi konkrétumot, mindenki csak fél füllel hal valamit, fél mondatokból kell kihámozni, hogy mi is vár ránk. A középkorral pont az abortuszra gondoltam és a házasság szent kötelékének a törvényes megerősítésére. Miért akarnak beleszólni a magánügyeinkbe? Mindenki aki már felnőtt döntse el maga, hogy milyen házasságban és hogyan szeretne a házasságban élni és hogy milyen neművel. Ha abortuszt szeretne valaki, akkor ebben ne gátolja meg a törvény, mert nem az állam és annak törvénye fogja eltartani azt a gyereket. Nem tartom helyénvalónak, ha ilyen inkvizíciós módon működő törvényeket hoznának a parlamentben. Persze teljesen mindegy miről dumálunk, mi a NÉP, a kedves tisztelt ház 2/3-ban azt dönt amit akar, akár a koronát is elveheti a nép fejéről. Ugyanis eddig, a választásokig, döntött a NÉP, ezután az a csoport, ahová a pelczné is tartozik.És még nagyon sokat lehetne a témáról beszélni....

2010. ápr. 29. 08:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!