Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Megérdemelne-e a következő...

Megérdemelne-e a következő kormány egy ilyen ellenzéket?

Figyelt kérdés

A konstruktivitás értelmezése a következő lenne:


- bármit mondana, bármit tenne a kormány, az ellenzék azonnal nemet mondana rá

- ha a miniszterelnök beszélni kezdene, az ellenzék legnagyobb pártja kivonulna az ülésteremből

- bármilyen, a polgárokat anyagilag hátrányosan érintő gazdasági intézkedés, reform bevezetése esetén népszavazás kezdeményezése annak eltörléséről

- megoldási alternatívák helyett folyamatosan annak az illúzióját kelteni, hogy az ellenzék képes a csodákra

- gyűlések, megmozdulások rendszeres szervezése a kormány ellen

- az ellenzék szereplői külföldön járva a kormány ellen nyilatkoznának


2010. febr. 20. 23:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Én csak azt tudom, hogy a jelenlegi kormány azt érdemelné meg, hogy a tagjai a lámpavason himbálózzanak.
2010. febr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Gyanús nekem ez a szemlesütött hallgatás a kérdésem tárgyát illetően. Pedig kimondottan provokatív szándékkal vetettem fel.
2010. febr. 21. 00:06
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
mi a f@szé kell provokálni??
2010. febr. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte válaszokat kapjunk ;)
2010. febr. 21. 00:41
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az MSZP megérdemelte. Bolsevikokkal nem szabad egyezkedni, sem meghallgatni őket. Jól tették, hogy nem működtek együtt. Nem látom a problémát.
2010. febr. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A következő kormányról van szó. Továbbra is kitérő válaszokat kapok.
2010. febr. 21. 01:07
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez nem ellenzék (volt) ez semmi. 0 azaz nulla jót akartak a népnek. Semmi szartak bele az egészbe.
2010. febr. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Azt kérdezed a szaros fityisz amit csinált,megérdemli-e fordított helyzetben.Nem!

Te kormányozz úgy hogy be állítanak szemét cigánynak,tolvajnak,stb!

Aztán ellenzékbe kerülsz és kivonulsz mikor hallgatod azt amiről úgy véled árt...

Aztán megint megválasztanak és most ők vonulnak ki.

Vonuljanak csak,meg a saját szavaikkal élve"akinek nem tetszik el lehet menni"!

Konkrétan erre gondoltál?Nem vagy provokatív,nagyon szép és elgondolkodtató kérdés volt:)

2010. febr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

Csinálja az MSZP, ők akkor is hazaárulók lesznek.

A Fidesz pedig nagyon jó csinálta, hogy nem működött együtt a tolvaj bandával. Köztörvényesekkel nem szabad együttműködni, ezért is szavazok rájuk. Bolsik takarodó!

2010. febr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"Csinálja az MSZP, ők akkor is hazaárulók lesznek.

A Fidesz pedig nagyon jó csinálta, hogy nem működött együtt a tolvaj bandával. "


Aha. Tehát ha a Fidesz csinálja, akkor jól teszi, ha az MSZP, akkor hazaáruló. Ezt nem kettős mércének hívják?

2010. febr. 21. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!