Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád e a következő...

Támogatnád e a következő lépéseket a választások után? Az uj kormány megalakulása után?

Figyelt kérdés

1.A média megreformálása.Az összes tv csatorna felülvizsgálata.A karikázási 12/16/16 rendszer átalakítása.Idősávok bevezetése.Ezzel egyidejüleg meg lehetne határozni a műsor tartalmát illetően a besorolását.Pl: bizonyos filmeket ,műsorokat bizonyos időpontokban adjanak.Megakadályozni azt hogy egy 85 perces filmet ne vágjanak szét 6 -szor és minden szünetben ugyanazokat a képsorokat , reklámokat adják le.Tehát kiszorítani a reklámokat a filmből.Nagy divat , hogy lelopják a filmeknek a végét is.Ezzel minél több reklámot leadva.Nem tudom ti hogy vagytok vele ,de amit reklámozni szoktak azt én még sohasem vásároltam meg.Akkor ezen mi a haszon?Semmi.Ha annyira karikázni akarnak legyen annyi elég hogy a műsor előtt figyelmeztet a műsor tartalmát illetően.Amugy meg semmi értelme az egésznek mert a gyerekek ugyanúgy nézik a tv -ben a műsorokat.Tulajdonképpen a tv nézés élményét veszik el a nézőktől.A híradásokban a való igazat mondják , ne ferdítsák el a dolgokat egyes kormányakarat szerint.Az ilyen mónika féle műsorokat száműzni a műsorról.Ha már a szerkesztők így gondolták , hogy csinálják ezeket a műsorokat legalább tették volna egy esti 23:00 körüli időpontra.A másik ezzel ők még jobban szítják a cigányokkal szembeni ellentéteket pár ezer forintért.Nem mintha annyira kiváncsiak lennénk rájuk.De a való életben is megalázó az ország számára a megnyílvánulásuk.

2.Cigánykérdést illetően ne az legyen hogy a magyar nem tud gyereket vállani csak azért mert nem tudná eltartani.A cigány meg halomra gyártja őket mert ők ebből élnek.De a bevételek általába kocsmákban kötnek ki stb.És így lassan a magyarság lesz kisebbségben.Már rég meg kellett volna hozni hogy 2-3 gyerek után ne járjon semmi.Ilyen viszonyok mellet mert a helyzet ezt kivánja meg.

3.Az euró minél hamarabbi bevezetése.Mert az én meglátásom az , hogy azért huzzák halasszák ezt az egészet.Mert az egész mögött üzlet van.Jó a kormánynak , jó a bankoknak.Csak épp a népnak nem jó.Mert ha be lenne vezetve akkor megszünne ez a forint ingadozás is.Meg nézzük már meg mióta vagyunk az unió tagja.

3.Munkahelyek teremtése.Normális fizetést az embereknek.Ne az legyen ,hogy aki nem csinál semmit milliókat vegyen fel , aki meg halálra dolgozza magát jelenleg alig tud megélni.

4.Adóterhek is csökkentése.

5.Utak rendbetétele ,

6.Mezőgazdaság rendbetétele

7.Biztosítani mindenkinek normális megélhetést , családalapítást.


Megjegyzés:Allandóan hivatkoztak a válságra , de ezt csak ők fujták fel.Meg vettek fel hitelt mert kellett a pénz.Most meg azt olvasni ,hogy magyarország hitelezett valami kutató céget Veres János által.Most meg azzal kampányolnak ,hogyha megnyerik a választást akkor hova költsenek el sok ezer milliárdot.Akkor hol van itt a hiány?Ködös , zavaros itt minden.Nem tudni mikor lesz ebben az országban rend.

És most nagyon ne gyertek ide azzal hogy ez jobbikos irás mert nem az.Csak egy , több magyar meglátása ez.


2010. febr. 25. 14:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Támogatnám.
2010. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Én Jobbikos vagyok, és támogatnám is nagy vonalakban, csak hogy ez ennél sokkal összetettebb!
2010. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ez így szép és jó.De könyörgöm miből???

Jövőre már el kell kezdenünk törleszteni az IMF hitelt az jövőre 1050 milliárd forint!Továbbá az egyéb hiteleink kamatterhe kb.1200 milliárd évente.Van közel 12500 milliárd forintunk amiből egy évben gazdálkodhat az ország,nyugdíjakra kb.évi 3000 milliárdot költünk,ha ezt a három tételt összeadod már akkor elment a költségvetésünk fele...

A realitás az hogy újabb kemény reformok és megszorítások jönnek,az elkövetkező ciklusban nincs mód életszínvonalat emelő lépésekre,talán 2014 után egy kicsit lehet a gyeplőn engedni,de addig pokolian nehéz lesz,kemény szociális válságra kell felkészülnünk.

2010. febr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 X. Maté ***** válasza:
14:51-es kérdezte, hogy miből akarják ezt megvalósítani. Ez engem is érdekelne.
2010. febr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ennyi lenne a megoldás?

Megtiltjuk a TV reklámot és azokat a műsorokat, amiket a legtöbben néznek, mert mi nem szeretjük (én se). De a TV nem magától lesz, az pénzbe kerül, amit a reklámok fedeznek. Én nem szeretnék plusz pénzt fizetni, hogy olyan műsorokat nézhessek, amik senkit nem érdekelnek.

Ha 2-3 gyerek után nem jár semmi, akkor a magyarok se lesznek többen, nem ez a megoldás. Szerintem.

A többivel egyet is érthetnék, kár, hogy nem ennyire egyszerű a világ, mint te.

2010. febr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én támogatnám ,de nem lehetne megcsinálni mondjuk egy 10km es útszakaszt nem lehet úgy megcxsinálni mondjuk pályázati pénzből egy részét ,hogy legalább 3 embert ne keljen lefizetni.


Én talán legjobb dolognak a halálbüntetést látnám ahol biztos a tess mert így élete végéig eltartjuk az adónkból az embereket.Akkor a politikusoknak nem lenne juttatás megoldják ők maguk,lopnak eleget.A politikusokat és azokat akik így vették fel halomra a hitelt azoknak az összes ingatlanát és vagyonát elvenném.Azt amit a családnak adott azt is!!Mert úgysem az ő nevükön megy a cumó.Utána a korrupt embereket írtanám pl aki korrupciót tud videófelvétellel,de minimum hangal bizonyítani kap x százalékot a "tárgyaláson" megbeszélt összegből.Így aki 100millával seftel és lebuktat valakit az kap 5öt.Így a kis emberek is aktivizálódnának a nagyok meg félnének minden kis kamerától/elektronikai kütyütől.


Megszüntetném a hézagokat a jogban mint pl:A rendőr nem alkalmazhat semmi erőszakot,vagy a kómás politikus kapja a fizut 100%ban juttatásokkal/fűtik a házát/a felesége jár a kocsival ,de benzint álljuk mi/ruhajegy/kajajegy/stb...



Remélem azért legalább az 1% a fog teljesülni annak amit leírtunk.

2010. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Megtiltjuk a TV reklámot és azokat a műsorokat, amiket a legtöbben néznek, mert mi nem szeretjük (én se). De a TV nem magától lesz, az pénzbe kerül, amit a reklámok fedeznek. Én nem szeretnék plusz pénzt fizetni, hogy olyan műsorokat nézhessek, amik senkit nem érdekelnek.

Ha 2-3 gyerek után nem jár semmi, akkor a magyarok se lesznek többen, nem ez a megoldás. Szerintem.


Régen nem volt ennyi nyomoronc kereskedelmi csatorna.Még is tuléltük.Adja a reklámját de ne csessze szét a filmet.Inkább adja akkor film helyett.Meg mire jó ez a sok tv shopp tele shopp aki normális sz@rt se vesz onnan.Meg meg lehetne egyezni a csatornákkal is.Olyen nincs , hogy valamire nincs megoldás.Nem hiszem el hogy abból a 4 reklámból élnek meg.Mert akkor bezárhatnák a boltot.

A 2-3 gyereket meg nem nézted meg jól.Azt irtam a jelnlegi helyzet ezt kivánná meg.De csak is a kisebbség a cigányság miatt.Itt nem arról van szó hogy senki nem csinálhat 10 gyereket.De néézél már körül az országba vagy csak az ismerőseitek körébe.Hol van 10 gyerek egy családba.Max 2-3-talán 5 van.

2010. febr. 25. 15:04
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez volt a demagóg része, de ha ezeket ennyire egyszerű lenne megoldani, már régen világbéke lenne.
2010. febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Azért látom hogy ti is nagyjábból igy gondolnátok a dolgokat.Mindent rendbe lehetne rakni.Ha lenne rá normális ember.Még egy példát említenék.Tegnapi hírekből.Egy rendőrről beszéltek hogy két év börtönt kapott amiért 5000Ft vesztegetésen érték tette.Itt csak a tisztségétől kellett volna megfosztani.Ezt indokolnám azzal , hogy nem sokkal később Császár Elődöt mutogatták.És beszélt a '98 balesetről.Hallottam róla régeben.De nem volt tiszta kép , valami karambol rémlett.És utána olvasva , akárhogy is nézve ő megölt egy ártatlan rendőrt mert száguldozni támadt kedve.És akkor egy emberélet hol van 5000 Ft -hoz.Mert nagyjából ő meguszta a dolgot.Valami felfügesztettel.Tehát mig az országban nincs rend addig óriási káoszok uralkodnak.És amit most is müvelnek a pártok.ŐSZINTÉN SZÉGYEN GYALÁZAT!!!!
2010. febr. 25. 15:12
 10/18 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek
2010. febr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!