Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van esélyem arra, hogy nálam...

Van esélyem arra, hogy nálam helyezzék el?

Figyelt kérdés
Jól fizető munka miatt két évre külföldre költöztem, akkor 1 éves volt a fiam. Jól alakultak a dolgok, sok pénzt tudtam hazautalni, a fiammal napi szinten kapcsolatban voltam videochaten, és kéthavonta haza tudtam menni pár napra. Két év után megtudtam, hogy a feleségem megcsalt és most válunk. Nagyon jól berendezkedtem külföldön és jó állásom van, rendezett körülmények között élek, szeretném kihozni a fiamat, mert otthon ennek a tizedét se kapja meg. Van esély erre? Természetesen az anyja hallani sem akar erről, pedig tudja hogy itt messze jobb körülmények között élhetne és több lehetősége lenne az életben, míg otthon egy egyszobás lakásban élnek egy keleti megyében.
2016. okt. 6. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mér nem verted agyon a r!bancot?
2016. okt. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha az anyja is el tudja tartani, plusz nem veszélyezteti, akkor nem sok esélyed van. Főleg, hogy még az országból is el akarnád vinni, úgy tudom, ahhoz a másik fél engedélye is kell. Szerintem az esélyed kb 0.
2016. okt. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bírósági mérlegelés kérdése. Több dolog szól melletted, (feleséged csalt meg téged, és nem fordítva, stabil anyagi háttér, jobb körülmények, stb) viszont nem tudom a bíróság mennyire fogja díjazni, hogy külföldre szeretnéd vinni a gyereket. Ezen kívül van egy olyan megszokott gyakorlat is, (nem tudom mi az oka egyébként) hogy valamiért az anya felé kevésbé szigorú a bíróság.
2016. okt. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Kivétel ha krválkodott. Akkor adnak a szájára.
2016. okt. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Sok esélyed nincs. Az anyának szüksége van a tartásdíjra, és a Családipótlékra, hogy tudjon miből megélni. Plusz még külföldre is vinnéd a fiadat.
2016. okt. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3 éves gyereket csak akkor vesznek el az anyjától, ha prostituált, ön- és/vagy közveszélyes, drogos, nem tudja biztosítani az alapvető dolgokat (fűtés, víz).


Az, hogy félrelépett: egy r.i.b.a.n.c, de ezért sem veszik el a gyereket.

Ennyi idős gyereket nem nagyon szakítanak ki a megszokott környezetéből, nemhogy egy idegen országba menjen.


Nagyjából esélytelen vagy.

2016. okt. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudjuk megítélni, csak a bíróság. Indíts peres eljárást, ügyvédi segítséggel.
2016. okt. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!