Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mekkora eselyem van hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora eselyem van hogy nalam az apanal helyezzek el a fiam?

Figyelt kérdés

Valni fogunk a fiam 4.5eves. Csak az en tulajdonom a lakas ahol elunk, tehat a felesegemnek kell koltozni alberletbe. Akivel osszekoltozne szinten valik, es vele el a 14eves fia, akinek az anyja allandoan zaklatja oket.

En nem akarom hogy ilyen korulmenyek kozott eljen a fiam, nalam nyugodt elete lenne. nem kellene idegen felnothoz es egy 14eves fiuhoz alkalmazkodnia, sot a zalkalatasokat elviselnie. Az anyagiak nalam rendben vannak, csak munkahelyet kellene valtanom mert jelenleg kiszamithatatlan a munkaidom. Ha 8-16-ig talalok allast ez is megoldodna. A felesegemnek alacsony a jovedelme plusz az alberlet, szoval nagyon keves szerintem a normalis elethez. Mekkora az eselyem?



2014. dec. 7. 07:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
34%
Ne haragudj, nem vagyok a helyedben, de ha szeretik egymást az anyukajával, akkor egyezzetek meg úgy, hogy egyforma időt tölt mindkettőtöknél. Gondolj bele, hogy alap esetben, milyen trauma a válás, hát még ha az anyukájától is elszakítod a gyereket.
2014. dec. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
55%

A bíróságnak kevés az, hogy maaaajd találsz egy 8-16 munkahelyet. MOST találj egyet, hogy mire tárgyalás lesz, már mondhasd, hogy a gyerek érdekében munkahelyet is váltottál.

Akkor jobbak az esélyeid. A bírók már nem olyan elvakultan anyapártiak.

2014. dec. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy a felesegem megcsalt, kiderult en adtam meg egy eselyt, de nem elt vele folytatta ahol abbahagyta mar masnap. Ujra lebukott, en vegeztem vele, igy szerelmrol mar nem beszelhetunk.
2014. dec. 7. 07:53
 4/27 A kérdező kommentje:
Persze, mar keresem az uj helyet, remelem arra meglesz. a valas meg nincs beadva, van meg idom.
2014. dec. 7. 07:54
 5/27 Endr 72 ***** válasza:

Ha teheted fogadj egy nagyon komoly családjogi ügyvédet.

Sokba fog kerülni,de menni fog..

2014. dec. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
66%

Ugyanolyan esélyed van, mint az anyának, csak azt nézik, hol jobb a gyereknek - minden szempontot mérlegelve.


New Yorki Gyermekjogi Egyezmény, ratifikáltuk. Olvasgasd.

2014. dec. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos (vagy nem) a megcsalás nem befolyásolja a gyerek elhelyezését. Valaki írta, hogy nem elvakultan anyapártiak a bíróságon, de mégiscsak nagyobb az esélye az anyának. A gyerek mennyire anyás vagy apás?
2014. dec. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a megcsalas nem befolyasolja, csak a korulmenyek. Elfogult vagyok, tehat szerintem apas, ezt ala is tudom tamasztani par dologgal.

Ha beteg volt mindig en voltam otthon vele, en viszem-hozom az bolcsibe,oviba 80%-ban, miota megszuletett szinte csak en furdettem este mikor otthon voltam, mondtam meset este neki. De az anyja is jo anya, csak ezek a dolgok igy alakultak, en szivesen csinaltam, o meg hagyta, sot.

2014. dec. 7. 08:49
 9/27 anonim ***** válasza:
10%

Ha anyuka ahelyett, hogy a gyerekkel lenne, a szeretőjével volt, és ezt tudod bizonyítani, pl tanúkkal, mama, papa, óvónéni, szomszéd, barát, akkor jó esélyed van.

Nálunk szinte ez volt, csak apuka lépett félre, így nálam vannak a gyerekek.

2014. dec. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj, hogy munkahelyet válts. Ott vannak a nagyszülők, fogadhatsz baby sittert ha az anyagiak megengedik. Sokan csinálják így.
2014. dec. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!