Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mekkora eselyem van hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora eselyem van hogy nalam az apanal helyezzek el a fiam?

Figyelt kérdés

Valni fogunk a fiam 4.5eves. Csak az en tulajdonom a lakas ahol elunk, tehat a felesegemnek kell koltozni alberletbe. Akivel osszekoltozne szinten valik, es vele el a 14eves fia, akinek az anyja allandoan zaklatja oket.

En nem akarom hogy ilyen korulmenyek kozott eljen a fiam, nalam nyugodt elete lenne. nem kellene idegen felnothoz es egy 14eves fiuhoz alkalmazkodnia, sot a zalkalatasokat elviselnie. Az anyagiak nalam rendben vannak, csak munkahelyet kellene valtanom mert jelenleg kiszamithatatlan a munkaidom. Ha 8-16-ig talalok allast ez is megoldodna. A felesegemnek alacsony a jovedelme plusz az alberlet, szoval nagyon keves szerintem a normalis elethez. Mekkora az eselyem?



2014. dec. 7. 07:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
17%

Én nő vagyok,nem vagyok elvált,de igen is támogatnám,hogy vegyék figyelembe,miért bomlott fel a házasság.Igaza van a kérdezőnek.Egyrészt a megcsalás nem megoldás semmire,ráadásul legyen az férfi vagy nő,pont nem lehet jó szülő SEM,ha félredug.Mert a családot bomlasztja.Abból mi a jó a gyereknek? Ugyan úgy köze van hozzá.

Kérdező,ismerősöm járt úgy,hogy apuka félrekefélt,a bírónő rákérdezett,el kellett mesélnie hogy volt mint volt.Anyuka 20 ezerrel több gyerektartás szeretett volna,apuka 20 ezerrel kevesebbet.Nem tudtak megegyezni.A bíró végül 40.000-el többet állapított meg mint amit apuka adni akart.Szerinted véletlen volt? Biztos nem.Igen is figyelembe veszik az okokat,csak te légy tényszerű,ne háborogj,ne a bosszú beszéljen veled,csak higgadtan.

2014. dec. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Felfogok keszulni a targyalasokra, mar elkezdtem jegyzetelni, gyujtom az adatokat, tenyeket. Tervezem a jovot a fiammal, mindenre lesz megoldasom, sot b tervem is.
2014. dec. 8. 13:15
 23/27 anonim ***** válasza:
Szia!Ügyvéded is lesz?
2014. dec. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
A bíróságot nagyon nem fogja érdekelni, hogy a te nem akarod, hogy ilyen körülmények között éljen a gyereked. Egy apának mindenki keresztbe tesz ha a gyereke érdekeit nézve vállalja a felnevelését. Gyámügy, védőnői szolgálat, bölcsi, ovi, bíróság mind az anya pártján vannak, kivéve akkor ha drogozik az anya, alkoholista, veri a gyereket, ha kézzel fogható bizonyíték van az anya ellen. Jövedelem egyáltalán nem számít, még az sem, hogy az anya kis mértékben elhanyagolja a gyereket, mindent megtesznek annak érdekében, hogy nála maradhasson, apának csak utolsó esetben adják oda, amennyiben ilyen fiatal gyerekről van szó. Tapasztalatból írom ezeket. Nekem 2 év pereskedés után sikerült megkapnom a fiamat, anyja le se tojta a gyerekünket, csak mivel saját tulajdonának tekintette mindenképp magánál akarta tudni, a végén 2 év pereskedés után, tárgyaláson kívül (ugyanis a bíró mindig neki ítélte) a gyámügy belátta, hogy az anya veszélyezteti az életét hanyagsága miatt, így kiemelték a családból, de még ezután is hónapok teltek el mire hozzám került, ugyanis ezernyi papírmunkával járt a bíróság döntését megváltoztatni. Nálunk úgy volt hogy inkább kerüljön intézetbe, mert oda lehet vinni, de az apához akihez a bíró nem ítélte oda, oda ne kerüljön, pedig semmit nem hozott fel a bíró ellenem, csak annyit hogy a gyerek még túl kicsi.
2014. dec. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Attól, hogy félrejárt még lehetett jó anyja a gyereknek. Az én exférjemmel is megcsalás miatt váltunk, ő egy fiatalabb tinilánykát újított be, de ez akkor is a kettőnk kapcsolatáról szólt, arról, hogy mi mint férj és feleség már nem tudunk együtt élni.
2014. dec. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Aki a családját bomlasztja szét a megcsalással,plusz mással kufircol ahelyett,hogy a családjával lenne vagy az esetleges problémáik megoldásán fáradozna az nem jó szülő.Lehet lepontozni,ez a véleményem.A jó szülőség nem arról szól,hogy megveszem a gyerek dolgait meg játszok vele,és főzök rá,hanem hogy 100%-ig felelősséget vállalok érte,és a jövőjéért,ami azt jelenti,hogy ha egy mód van rá,próbálom egyben tartani a családját.Persze sok esetben ez nem megy,van ilyen,de akkor ne azért ne menjen,mert félrekettyintget valamelyik fél.
2014. dec. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én átéltem ezt.Nehéz és hosszadalmas lesz,de van esélyed.

39f

2014. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!