Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Én november 11. -én költöztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kriszti118 kérdése:

Én november 11. -én költöztem külön a férjemtöl igaz én léptem félre mert ö egy alkoholista 3 gyerekemet magamal vittem igat menek közbe kimentem külföldre és hozzá kerültek a gyerekek ezek után van esélyem hogy nállam helyezzék el öket?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
nincs.
2013. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondták már neked, hogy a gyerekek érző emberi lények és nem játékok, amiket dobálsz kedved szerint? Ott hagytad őket egy alkoholistának most meg meggondoltad magad.. Szép kis történet.. Nála biztos nincsenek jó helyen (ha csak nem javult meg a gyerekei kedvéért), de a te esetedben is erős kételyeim vannak.. Mi van, ha megint elfogy a pénzed vagy rád jön a külföldre mehetnék? Akkor megint lepasszolod őket?
2013. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az a nő, aki képes 3 gyereket itthagyni-még ha meg is romlott a kapcsolat-az ne is kapja meg őket.

Az kapja meg őket aki jelenleg neveli.


Ne is haragudj, de számomra nem vagy anya.akár hány gyereket is szültél.

2013. márc. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Arról már ne is beszéljünk, hogy nem hiszem, hogy alkoholista lenne..az írásod alapján.
2013. márc. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Baromi könnyű megítélni kívülről egy ilyen helyzete, nem tudom min mehettél te keresztül, de nagyon nehéz döntés lehetett. Talán a túlélés volt a cél...Ha most már rendeződik az életed, és van jó ügyvéded, akkor van esélyed.
2013. márc. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1. tanulj meg írni

2. nem nagyon van esélyed, főleg, hogy külföldre nem viheted csak úgy őket

2013. márc. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem sok esélyed van. A gyereknek semmi szüksége a változásra ha most jól érzi magát.

Itt egy hasonló esett, ahol az apánál maradtak továbbra is.

[link]

2013. márc. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
eredetileg arrol volt szó hogy mamám vigyázz rájuk addig de ö megtudta és hamarabb értük ment. ő azóta is iszik az anyukája van éjjel nappal a gyerekekkel ö nem törödik velük. most lesz az elsö tárgyalás mit tegyek hogy vissza kapjam öket azt sem engedi hogy egy órára elhozzam öket csak akkor találkozhatok velük ha ö is jelen van igaz ehez nem lenne joga
2013. márc. 28. 10:53
 9/10 anonim ***** válasza:
5-nincs az a szar helyzet, ami miatt egy valóban anya, magára hagyná a gyerekeit.Nincs.
2013. márc. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mégy annyit hogy csak annyira iszik hogy mikor még velem voltak a gyomra is kilyukadt az alkoholtol
2013. márc. 28. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!