Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van még esélyem újra boldognak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem újra boldognak lenni?

Figyelt kérdés
10 éve vagyok férjnél,alig voltam 18 amikor összeházasodtunk. Mindent elsöprő szerelem volt a miénk, aztán gyereket szerettünk volna, évekig próbálkoztunk nem akart orvoshoz menni, mikor elment kiderült neki soha nem lehet gyereke. Összetörtem kérleltem próbáljunk lombikot, örökbefogadást, ő kijelentette nem neveli fel más gyerekét. Beletörődtem, hogy gyerek nélkül fogok élni, de annyira szerettem, hogy bármit meg tettem volna érte. Aztán két éve kezdett megváltozni, ingerlékeny lett, nem törődött velem, lemondta a közös programokat. Akkoriban lett új állása sokat utazott, betudtam a fáradtságnak. Próbálkoztam, mindent megtettem, amit csak kért, mégis egyre rosszabb lett. Külön kasszát kért, indok az volt ,hogy ha az utazások alatt vele lesz valami én ne maradjak pénz nélkül. Belementem. Egyre kevesebbet volt itthon alig beszéltünk, végül valahogy a kezembe került a bankszámla bizonylata, virágboltok, hotelek drága női ruha butikok, és beláttam amit már régóta sejtettem megcsal! Mikor hazaért kérdőre vontam, nem is akart tagadni. Van egy kis lakásom, amit örököltem, oda költöztem, és beadtam a válást. Közben az edzőteremben megismertem egy férfit, véletlenül kezdtünk el beszélgetni, sosem próbálkozott, csak barátkoztunk, jó volt valakivel beszélgetni, és őt minden érdekelte velem kapcsolatban. Most hogy megtudta, hogy válni készülök, elhívott randira, nagyon szimpatikus, olyan mint én, neki is nemrég lett vége egy hosszú kapcsolatának, lassan haladunk előre, tiszteletben tart engem, érdekli a véleményem, nagyon jó vele. Még csak egy csókot sem erőltet, azt mondta megvárja míg én úgy érzem készen állok rá. Úgy érzem talán van még esélyem boldognak lenni. Ennyi év után lehet még új életet kezdeni?
2016. jún. 12. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolkozz ezen!

A szemét férjed hazudott..mi is a kérdés?

Légy boldog!

2016. jún. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy lehet,alakulnak is a dolgok,oreg sem vagy,ugyhogy ne idegeskedj)
2016. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28 éves vagy... nincs gyerek... ne légy hülye, más ennyi idősen még a bulizós randizós korát éli, és 10 év múlvára tervez házasságot.
2016. jún. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot kívánok az újrakezdéshez!
2016. jún. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, sőt még akár a gyerek is szóba kerülhet. Én őszínén remélem hogy sikerülni fog. Fel a fejjel és kitartás! :)
2016. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagj bele!:)
2016. jún. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat. Én is nagyon remélem, hogy sikerül új életet kezdenem, de jelenleg még egy kicsit félek, az önbizalmam egy kicsit meg van tépázva. Talán az a legrosszabb, hogy nem akartam belátni a nyilvánvalót, és reménykedtem, és így 10 évet adtam neki a fiatalságomból, ő meg eldobott mint egy rongyot.
2016. jún. 12. 15:32
 8/9 anonim ***** válasza:
30evesen 2 gyerek utan lettem kidobva es utana talaltam meg azt a kapcsolatot amiben maximalisan jol erzem magam es nagyon boldog vagyok.Az ez elottiek nem karbaveszett hanem tanuloevek.Nem kell eltorolni,fel kell dolgozni h az ezt koveto kapcsolatodba azokat a hibakat ne vidd, amiket esetleg rosszul csinaltal.Plusz nezd azt h igy adatik meg valoszinuleg h anya lehess!
2016. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindig van esély új életet kezdeni. 50 évesen is,meg 3 gyerekkel is,környezetemben számtalan példa bizonyítja!
2016. jún. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!