Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért kényszerít rá a munkaügy...

Miért kényszerít rá a munkaügyi hivatal, hogy válasszak? Vagy az idős nénit ápolom jövedelem nélkül vagy közmunkás leszek éhbérért. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kaptam levelet, hogy menjek be a munkaügyibe és kapok munkát, feltehetően utcaseprő leszek vagy kertben kell rabszolgának állnom, ezzel nincs is gond elfogadom a sorsom, én lüke nem megyek ki külföldre. Nade van egy néni aki nem a rokonom nincs senkije s semmilye nincs, viszont idősek otthonába nincs szívem küldeni se nincs is jogom, ha bemegy bemegy ha nem nem, de nem fog, mondta. Én kapok 22 ezer forintot, abból éldegélek ( igen,fussa netre :) ) nincs is baj, nem panaszkodom, mit írtam elfogadom. Ápolásra nem tudok elmenni mert nem a rokonom. Holnap kell bemennem és elfogadom a melót, ha nem teszem ügye kitesznek a rendszerből mert nem fogadtam el a melót, viszont akkor nem fogok tudni éldegélni se így nem tudok a nénihez járni se, viszont ha elfogadom akkor meg semmiképp nem tudok a nénihez járni.


Mit csinálnátok a helyembe?


Ha lehet álságos megmondóemberek kíméljenek olyan kommentekkel minthogy " tanultál volna akkor nem lennél ilyen nyomorult" vagy " majd munka után elmész a nőhöz ezért dolgozzááá" 8 óra munka után nem tudnék még 2X 6 órát ott lenni mindenkinek van egy tűréshatára én nem bírnám, már azért sem mert anno még az elején melóztam 6 órába és már azt úgy bírtam.


2016. szept. 25. 16:13
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Fogjunk össze kedves kérdező és húzzunk el innen ebből az országból a pi.. ba.

Ugyanabban vagyok én is mint Te.)

Engem már töröltek mint diplomás(tanár) közmunkást hál istennek mert nem vállaltam el a keménymag migráncsok őrzését egy befogado központba. :-D E helyett 100x inkább a szüleim gondozom mert betegek.

2017. aug. 18. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
Fogjunk, benne vagyok. 1 éven belül végzek a jogosítvánnyal és 1 képzéssel amit én fizettem, már engem is kitettek. Nagyon alap angol tudásom van. Viszont Írországba van ismerős aki tutti segítene. Ha komolyan gondolod írj.
2017. aug. 18. 08:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!