Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyenkor kenek kell fizetnie...

Ilyenkor kenek kell fizetnie a szállítási költséget?

Figyelt kérdés

Üdv.

Rendeltem online egy telefon tokot , és teljesen máshogy néz ki a képen mint a valóságban illetve nem igaz állításokat tartalmazott a leírása , ezért nem szeretném megtartani a terméket , ezt jeleztem a weboldal üzemelőinek is (E-mailben) , akik azt reagálták erre , hogy természetesen van rá lehetőség csak küldjem vissza az árut. De a postán nem küldhetem , mert azt nem veszik át úgyhogy vagy visszaviszem a terméket én magam személyesen( ami nem lehetséges megoldás mivel nem pesti vagyok) vagy az ők által ajánlott futárral 2000 forint ellenében visszaküldőm.

Ekkor E-mailben megmondtam , hogy az nem megoldás mert azzal a 2000 Forinttal megkárosítottak akkor is, azóta nem reagáltak az E-mailre úgyhogy telefonon felkerestem őket , de vagy a 15-ik hívásra vették fel (nah mind1, ha felvették, felvették )

hosszas telefonos veszekedés után nem voltak hajlandóak vállalni az elszállítási költséget, mert nekem kellene...


Szerintetek kinek van igaza? Ha én tulajdonképpen még a mai napig nem kaptam meg azt a terméket amit kértem , mert egy másmilyent kaptam.


Szerintetek mit tegyek?



2016. júl. 20. 12:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Már hogyne bonthatnád ki. Én még csomagot úgy nem vettem át, hogy nem győződtem meg róla, hogy azt kaptam amit akartam. A futárnak ez nem gond, mert ő visszaviszi a telephelyre és egy úttal megvan minden, nem kell kijönnie hozzád még egyszer 2000 forintért.
2016. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül szokták azt is leírni, hogy a futár jelenlétében bontsd ki a csomagot. Így utólag nincs vita, hogy mi is volt benne, és mi nem.
2016. júl. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!