Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kosárba tettem Gelencsér Éva...

Rothman Éva kérdése:

Kosárba tettem Gelencsér Éva néven a 1 db fehér arany KAHLA teáskannát még december hónapban és vállaltam a szállítási költséget. A licitálás tegnap fejeződött be és nem kaptam értesítést. Miért?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hol, mi?
2016. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy tehettél valamit a "Kosárba", amire licitálás volt?

Mi lenne ha az eladónál kérdeznél rá, nem itt, ahol azt sem tudjuk miről beszélsz, mert egy értelmes kérdést sem vagy képes kiírni...

Fehér arany teáskanna - na persze!

2016. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom, a Vaterán.

Ha tegnap zárult a licit, és te nyerted, akkor azon az oldalon ahol licitáltál, láthatod azt is, ki nyerte!

Az eladó meg majd jelentkezik.

2016. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én megtaláltam :-)

Fehér színű teáskanna, arany díszítéssel.


Kérdezőnek: ha valamit kosárba tettél, az egyáltalán nem jelent vásárlást. Sem azt nem jelenti, hogy lefoglaltad volna az árut. Ha csak kosárba tetted és nem írtál be licitösszeget, akkor az olyan, mintha csak megfigyelted volna. de most már látom is, hogy nem licitálós aukció volt, hanem FIX ÁRAS. Ilyenkor a vegye meg most! - ra kell kattintani és akkor AZONNAL a Tiéd lesz.


Az aukció oldalán tudsz kérdezni az eladótól, hogy mikor indítja újra? Amúgy senki nem nyerte meg, mert nem ment rá licit.

2016. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!