Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valaki belépkedett a facebooko...

Valaki belépkedett a facebookomba és gmail-embe, feljelenthetem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ki lehet az, ki is jelezte a facebook a várost. Tudok tenni valamit a jelszóváltoztatáson kívül?
2015. szept. 13. 15:38
1 2
 11/16 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Mondhatod. Viszont a hamis vádat büntetik. Gondold meg, hogy megéri-e.
2015. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

a levéltitok megsértése magánvádas bűncselekmény: ez azt jelenti hogy a rendörség, ügyésszég nem nyomoz....neked kell megnevezni az egyént és szolgáltatni a bizonyítékokat a bíróságon és ha nem tudod a vádat alaposan alátámasztani akkor ő jelenthet fel téged rágalmazásért.

tiszta? csak miheztartás végett

2015. szept. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Alapos alátámasztás lehet a facebookon a bejelentkezett helyek listája? Vagy ebben az esetben ezt hogy kivitelezzem?
2015. szept. 13. 16:47
 14/16 anonim ***** válasza:
már miért lenne alapos? bejelentkeztek Pestről, Budaörsről és Gödöllőről? hát akkor már "csak" azt kell bizonyítanod hogy ezekben az időpontokban csak ő tartózkodott ott. de "Hajrá Kovácsnéni!"
2015. szept. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem is kell elmenni az őrsre. Likeold facebookon a rendőrséget és dobj egy mailt.
2015. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha ti adtátok meg a jelszavatokat, akkor ő semmit sem követett el azzal, hogy belépet, ti adtatok rá engedélyt. Ha tagadod, de ő bizonyítja, hogy úgy volt, akkor az már részedről bűncselekmény.


Ha nem csinált semmit, akkor nem lehet, hogy csak véletlenül lépett be? Én is beléptem már az unokatesóméval véletlenül, mivel megengedtem, hogy használja a gépem, de utána ő nem lépett ki, csak bezárta az ablakot.

2015. szept. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!