Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Atm-ben találtam 10000 (tízeze...

Atm-ben találtam 10000 (tízezer) ft ot, elraktam, Mik lehetnek a következményei? Bőveben lent

Figyelt kérdés
Helyzet, még két hete vettem ki pénzt egy atmből. Sokadik próbálkozásra sem vette be a kártyát, mire láttam, hogy egy tízes van a kiadóba. Megfordultam hogy szóljak de nnem jegyeztem meg az embert, és nem is ismertem fel. Így a tizes kihúztam, kivettem az én pénzem és azzal egyutt összefogva elraktam. Ez tudom hogy lopás vagy mi. De mire számítsak ha befürdök? Nincs priuszom, 18 elmúltam.

2015. aug. 9. 13:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

[link] ez, gyakorlatilag kicsi az esélye, hogy bármi lesz belőle.

Valószínűleg csak a lelkiismereteddel kell elszámolnod

2015. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%

"Tehát ha valaki mondjuk ottfelejti a telefonját pl. egy étteremben az asztalon, azt nyugodtan elrakhatja bárki magának, mert az nem lopás? Érdekes meglátásai vannak itt egyeseknek."


Telefonnal ki lehet deríteni, hogy kié, egy papírdarabnál nem

2015. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"Telefonnal ki lehet deríteni, hogy kié, egy papírdarabnál nem"


A sértett panaszt tesz a banknál, ők pedig megnézik az ATM kamerájának felvételét. Nem nagy ördöngösség...

2015. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
...ilyen embereket, ha valamit "őrizetlenül" találnak és máris "magáévá teszik" és vannak akik szerint ez: normális; természetes; elvárt; más is ezt tette volna; egyszer szerencsém volt; múltkor én hagytam el valamit, azt is elvitte valaki ...ezt sohasem fogom megérteni. Ez számomra egy teljesen abnormális magatartás.
2015. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szomszéd ilyenért van előzetesben 13000forint miatt.
2015. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!