Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van itt zsidó? Ti mit mondtok...

Van itt zsidó? Ti mit mondtok erre a sok zsidózásra, ami lehet nem alaptalan.

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 14:36
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
23%
Kiváló ez a topik. Pompásan bemutatja milyen a magyar most, és milyen is volt. Ha valamiben nem értenek egyet már tépik, szidják egymást. Mókás
2010. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
30%

Na, ilyenkor vagyok megijedve! Ez a sok fajgyűlölő hozzászólás... Miért? A cigányozást sem szeretem, de ott talán még értem a felháborodást. De a zsidók kinek ártottak? Szerintem sokan akik itt válaszoltak, nem ismernek egy zsidó vallású embert sem. És hogy a bankokkal kell őket azonosítani... Elképesztő!!!! A bankok mögött tulajdonosok, vezetők állnak és le merném fogadni egyik sem zsidó. De ha mégis akad közöttük, hát istenem. Ez csak a nagy számok törvénye.

Nem kéregetnek, nem támadnak meg senkit, dolgoznak, élnek. Velünk, köztünk. Mi lenne ha egyszer valaki kitalálná, hogy a magyarokat kell utálni.

Szegényeket eleget üldözték már a történelem folyamán elvetemült őrültek propagandája alapján. Alaptalanul, ártatlanul.

Könyörgöm hagyjátok már abba!!!!!

Magyar vagyok és ez nem szégyen és nem is dicsőség.

2010. febr. 20. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:

Szerintem eléggé összetett jelenség ez a "zsidózás". De egy biztos, hogy nem véletlen. Nem véletlen, hogy nálunk az országon belül a cigányokat utáljuk, és nem a nálunk élő szlovák, román, német vagy például kínai kisebbségeket. Az sem véletlen, hogy nemzetközi szinten a zsidókat utálják talán leginkább.


Ők még mintegy 70 év elteltével is gyakorlatilag mindennap megragadják az alkalmat, hogy az egyébként valószínűleg jócskán eltúlzott, sok helyen ellentmondásos holokauszttal villogjanak, sajnáltassák magukat, és büntessék a szerintük bűnösöket, holott a nácik közül talán már alig él valaki.


[link]


Pofátlanságuk és kapzsiságuk határtalan. Egy példa: biztos hallottatok róla, hogy nemrég a MÁV-ot is beperelte egy mintegy 100 fős zsidó társaság, mondván, hogy MÁV kocsikban is deportáltak embereket. 1.5 milliárd dollárt követelnek. Amit ha megkapnak, közvetetten a mi adónkból, a mi munkánkból fognak ellopni.


Másrészt ők még mindig felsőbbrendű fajnak tartják magukat, és jelenleg is számos háborús bűn szárad a lelkükön, például az emberről a bőrt leégető foszforbomba palesztin városokra ledobása, ami a nemzetközi egyezmények szerint HÁBORÚS BŰNCSELEKMÉNY.


[link]


http://www.youtube.com/watch?v=J_I4eY7XyQM


A zsidó vezetők jelenleg óvakodnak például Nagy-Britanniába utazni is, mivel ott hatályban van egy olyan törvény, ami alapján letartóztathatják a külföldi politikusokat, ha azok háborús bűncselekménnyel gyanúsíthatók. Több zsidó vezető ezt megfülelve lemondta angliai útját.


Nem amiatt utálják hát sokan őket, mert zsidók, hanem azért, amilyenek. Képmutatók, kapzsik, alattomosak.

2010. febr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
ismerek egy pár zsidót személyesen, de ez nem igazán tűnik fel. nincsennek tele a szobáik lefejezett magyarokkal. De azt lehet mondani, hogy átlagosan sokkal inteligensebbek. mint ez.
2010. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Igen ez igaz, de az intelligencia nem jár együtt a jóemberséggel.Tetszik vagy sem, a zsidók( ki merem írni) az emberiség tönkretevői. szerinted miért nem az olaszokat üldözték a történelem folyamán?Megérdemlik, rohadt egy nép, rosszabb, mint a cigány, mert ők hátulról mellbe támadnak.Tudod hogyan? Milyen nemzetiségű a főnököd?

Az enyém zsidó, a feleségemé is zsidó.Egyébként Hitler nem volt vak, tudta ő, kit kell kinyírni.

2010. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
hitler egy primitív buta festő volt.
2010. febr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nem lehetett olyan buta, ha egy egész országot tudott manipulálni, sőt szerintem kifejezeten okos lehetett, nem úgy, mint te.Szerinted a festők buták? A burkolónk szinte lexikálisan ismeri a magyar történelmet. Ő is buta te buta?
2010. febr. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

jah. Akármennyire is elértéktelenedett a diploma, jelent valamit és az is ha nincs. Attól még mert valamihez értett buta maradt. Több lehetőség is lett volna, hogy megöljék, csak tisztába voltak vele, hogy többet árt, mint használ és a helyére biztos valami képzett vezető jött volna. Mellesleg ne butázz le, a soraidból ha valami szellemi fölényt sikerült leszűrni a javadra akkor az elég csalóka..:D

btw ha a festőtök olyan kib*szott jól tudná a történelmet akkor tanítaná és nem festene.

2010. febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
sry burkolótok*
2010. febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Aki zsidòzik,az egy hülye rasszista.Ez olyan,mintha valakit lezsidóznak,akkor az a másikat "lerasszistázza".Egyèbkènt nagyon elkeserítö,hogy a jobboldali szülökkel "megáldott" gyerekkeknek az a nevelèse,hogy a zsidó?hülye,a cigány?hülye.Egyik nap tapasztaltam,hogy(èn zsidó vagyok) az egyik osztálytársam óra közben hátrafordult,ès megjegyezte,hogy "te kis hülye zsidó,"aztán meg visszafordult.Egy másik alkalommal sètáltam,ès egy cigány gyermek èpp ment haza.Egy bácsi meg :már ilyen korban agyon kène csapni az ilyeneket!Mit is èrtett az ilyenek alatt?????Hogy cigány?Hogy nem jobbikos?Hogy más mint ö?Most kèrdezem,ki akar egy ilyen rasszista világban èlni?
2013. ápr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!