Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van itt zsidó? Ti mit mondtok...

Van itt zsidó? Ti mit mondtok erre a sok zsidózásra, ami lehet nem alaptalan.

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 14:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
34%

Azt mondom hogy:


Nem alapja van a zsidózásnak, hanem vára :D Ők itt járnak közöttünk, magyarul beszélnek és az állapolgárságuk is az.. de ők másban hisznek, mint te vagy én.

Hozzátenném biztos 6 millió zsidót mészároltak le? szerintem sokkal kevesebbet :D De örültem volna ha 20 millióig meg sem álnak.

Egy antiszemita rasszista MAGYAR!!!

2010. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
61%

első válaszolónak ajánlom figyelmébe ezt a számot:

http://www.youtube.com/watch?v=LmZGo2P-gPk


meg ki is ragadnék belőle mindjárt egy idézetet:

"ha ettől lennék hazafi akkor b*zdmeg nem vagyok magyar"


meg hozzátenném hogy többek között a hozzád hasonló emberek szánalmas mentalitása miatt történik az ami történik, és ezért tart itt a világ.


ezzel a nézettel nem magyar leszel hanem egy sz*r. <3

2010. febr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként kevesen tudják a két világháború között mennyire rühellték a zsidókaz az átlag polgárok(nem reklámozzák). Talán mert rengeteg nyilas szimpatizáns volt. Kabos László mondta, hogy mikor át kellett vonatoznia az ország másik felére, a barátai csináltak neki fekete parókát és bajuszt, nehogy bántódása essen a vonaton.
2010. febr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
80%

http://www.youtube.com/watch?v=MshAGAyjYR4


Elég...öhöm..érdekes,de nem feltétlenül hazugság. Az eleje kissé mókás de a vége nagyon durva!!!

2010. febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
15%
Nem vagyok zsidó, de sose értettem, mi baja van a zsidókkal egyeseknek. Most van aki azt hiszi, hogy mint valami rossz fantasyben, kollektive a zsidók összeesküdtek az ország ellen, vagy mi? Ha valaki szemét ember, az szemét ember, és kész, de annak semmi köze ahhoz, hogy roma, zsidó, piréz, akármi.
2010. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
68%
Kérdezzétek meg , mi a véleménye ezzel kapcsolatban az Afgánoknak, hogy a zsidóbérenc usa és kutyái ölik a lakosait.Hát ilyenek a zsidók.Az emberiségnek jót tenne, ha nem lennének.
2010. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
35%

Szegények afgánok!

Költözz oda és harcolj mellettük!

Nem fogsz hiányozni!

2010. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
72%
Velünk is ezt csinálják, csak nem fegyverrel, hanem azzal, hogy ellehetetlenítenek.Egyébként a hozzászólásodat gyurcsány bátyádtól tanultad. Inkább te fogadjál szót neki.
2010. febr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
83%

"Ha valaki szemét ember, az szemét ember, és kész, de annak semmi köze ahhoz, hogy roma, zsidó, piréz, akármi."


Akkor miért kiáltanak _rögtön_ rasszizmust, ha _egyébként_ szemét, de történetesen zsidó/cigány/piréz/akármi embert elkapnak?

2010. febr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
46%
Mert külön kiemelik, tízből kilencszer, az ítélethirdetés előtt, hogy az illető zsidó/roma/piréz, és ezzel heccelik az embereket.
2010. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!