Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Letagadhatja egy ember hogy...

Letagadhatja egy ember hogy zsidó?

Figyelt kérdés
Eggyáltalán kilehet egy embert közösíteni amiatt hogy zsidó?
2011. aug. 28. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Letagadhatná, de minek? És ha nem tudnád, ők mind kivannak közösítve, és nekünk emiatt örök bűntudatunknak kell lennie!
2011. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát pont ezért tagadná le mert kiközösítik
2011. aug. 28. 15:22
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Az ember jobban teszi, ha titkolja másságát, mind vallásilag, mind fajilag, egyébként oda jutunk, mint az elős válaszoló, hogy "nehogy már én legyek a hibás, hogy utálom a zsidókat, he!"
2011. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Az ember jobban teszi, ha titkolja másságát, mind vallásilag, mind fajilag, egyébként oda jutunk, mint az első válaszoló, hogy "nehogy már én legyek a hibás, hogy utálom a zsidókat, he!"
2011. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Letagadhatja és sokan le is tagadják, magyar nevet vesznek fel, magyarul beszélnek...
2011. aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én nem tagadnám le, csak ha nagyon megijesztene valami náci. Egyébként szerintem nem jellemző, hogy letagadják! A magyarok, a szlovákok, a németek, a romák se tagadják le származásukat. Az, hogy valakinek magyar neve van, na bumm, van magyar zsidó is! Németh, Horváth nevű magyarok is vannak, csak azokat nem piszkálják...!
2011. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tagadják le, sőt büszkék is rá, pedig a legtöbbnek már alig van zsidó vér az ereiben, annyira elkorcsosultak.

Amúgy azért gondolod ezt, mert az utcán, a suliban, munkahelyen nem igen látni zsidókat. Ez azért van, mert ők nem hajlandók keveredni a sok hülye gójjal, külön utcáik, iskoláik, és mindenük külön van, ahol gójokkal érintkeznének. És nem vagyok antiszemita, mielőtt bárki le akarna nácizni, egyszerűen tényeket közlök.

2012. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!